Seçenekler Dzhennifer Lopes şekiller

Amerikan stil ikonu Dzhennifer Lopes ilkOnun başarılı vokal kariyerinin günler yetenekli bir aktris, iyi bir şarkıcı ve şık modası takipçisi olarak değil, aynı zamanda çekici ve cinsel kişi olarak sadece haline gelmiştir. Ünlü erkek dikkatini yoksun asla. Ve olay yıldız iyi durumda tutar Jennifer Lopez, güzel bir rakamdır.

aktris ısrar gibi o olduğunu ince ve değilkalınlığında. Dzhey Lo 59 kilogram ağırlığındadır. Amerikan yıldızın büyüme 165 santimetre ulaşır. genel yüksekliği ve hafif olan Dzhennifer Lopes dişil şekil parametrelerin çeşidi aldı. Onun dar omuzlar, geniş kalçalar, hangi 101 cm seviyesine gelir miktarı. Ama Lopez her zaman olduğu gibi şık ve ekstra turda olmadan bel Jennifer, 68 santimetre içinde bu alanda rakamları tutar. Bu oranlar Jennifer hızlı ve kolay bir kıyafet almak için izin verir. şarkıcı herhangi giysi veya ayakkabı ile ilgili sorunlar vardı olmamıştı. Muhtemelen bu nedenle, tanınmış modacı elbiseler sayısı tarzı simgeler statüsü elde etmek bunu yardımcı olan o kadar büyük.

Dzhennifer Lopes figürü

Bir bütün olarak Dzhennifer Lopes figürü hakkında konuşan olabilirarmut kategorisinde o yüz yüzde tanımlar. yıldız değil meme kalçaları çok anlamlı, büyük hacimler olduğunu olmasına rağmen. Ancak, o eksikliği Lopez görmüyor. Aksine, kalça bölgesini vurgulayan onun gardırop bakılırsa, şarkıcı kendi lehlerine doğanın hediye hissetti. Bu durumda, Jennifer düz bir karın ve ince bacaklar korur. Hatta Sezeryan parametreleri Dzhennifer Lopes şahsiyetlerinden iki sevimli ikizlerin doğumdan sonra gıpta edilecek. Ve şarkıcı hayran birçok zorlayarak, hamilelik sonrası onların cazibe kazanmış ne kadar hızlı.

ayrıca bkz
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek
  • Fransız tatil Dzhennifer Lopes ve Aleksa Rodrigesa

Ve belki de büyük bir arzu ve istek güzel Jennifer olmak ve genç '43 çekici ve seksi bunu yapar.

Seçenekler Jennifer lopes1 rakamlar

Seçenekler Jennifer lopes2 rakamlar

Seçenekler Jennifer lopes3 rakamlar

Seçenekler Jennifer lopes4 rakamlar

Seçenekler Jennifer lopes5 rakamlar

Seçenekler Jennifer lopes6 rakamlar

Seçenekler Jennifer lopes7 rakamlar

Seçenekler Jennifer lopes8 rakamlar

Seçenekler Jennifer lopes9 rakamlar