Odry Hepburn Büyüme Ağırlığı

Audrey Hepburn adını duyduğumuzda,hayal gücü ve hafıza bize uzun boyunlu, bacaklar, kıvrımlı bel, muhteşem bir rulman ve güzel bir yüzü olan güzel, kırılgan bir figür kazandırıyor. UNICEF'in iyi niyet elçisi ve 60 yaşındaki tasarımcı Hubert Zivanshi'nin tarzı olan stil simgesi dünya standartlı aktris aynı ince ve ince kaldı.

Uyum için nedenler Audrey Hepburn

Audrey Hepburn, doğan Audrey Kathleen Ruston,4 Mayıs 1929'da doğdu. Çocukluğunu Brüksel'de geçirdi, Alman faşist birlikleri tarafından işgal edildi. Ve bu yalanlarda, aktrisin inceliğinin sırlarından biri de var. Bu yıllarda ailen sıklıkla açlıktan ölmek zorunda kaldı, genç büyüyen bir vücut tarafından gerekli olan temel gıda ürünlerini bile elde etmek imkansızdı. Bazen bir kız açlıktan bile yürüyemezdi, bacakları şişti.

Çarpıcı figür için bir başka sebep daha keyif vericidir. Konu, çocukluğundan bu yana Audrey Hepburn bale ile uğraşıyordu. İşgal sırasında bile günde birkaç saat makineye taşınarak, iyi gelişmiş kasları, uzun boynu, düz duruşu olan balerin incelikli figürü için bir geleneksel satın aldı. Daha sonra Audrey filmlerle oynamaya başladığında mesleki mesleklerden ayrılmak zorunda kaldı ancak bale kurallarından derlenmiş yeme alışkanlıklarını ve hareketli bir yaşam sevgisini sürdürdü. Böylece aktris, her zaman her hangi bir spor dalına girmese de vücuduna bir yük vermeye, köpekle yürümeye çalışmaya ve atış yapamayacağınız zamanlarda egzersiz yapmaya çalıştığını itiraf etti. Yemeğinin temelleri basit yemekler ve sebzelerdi, ancak bazen sebze salatası içeren bir çikolata veya makarna ile kendisini şımartabilirdi. Audrey ne yedi, pişen pişmiş oldu. İstisna, Holly Golightly'nin mücevher mağazası penceresinin önünde dururken "Kahvaltıyı Tiffany's'de" adlı ünlü bölümden Holly Golightly'nin yediği bölümdü.

Boyut parametreleri, boy ve ağırlık Audrey Hepburn

Yiyecek sayesindealışkanlıkları ve aktif bir yaşam tarzını sevdiklerinden dolayı, Audrey Hepburn'in parametreleri yaşam boyunca fazla değişmedi. Farklı kaynaklardan 1-2 cm farklılık gösteriyor Bu nedenle Wikipedia, Audrey Hepburn'in büyümesi ve ağırlığı ile ilgili verileri rapor etmiyor ancak diğer kaynaklarda, yüksekliğinin 175 cm olduğu ve ağırlığın 46-49 kg arasında değiştiği okunabiliyor. Büyüme ve kilo veren bu göstergeler Audrey Hepburn, baş döndürücü ince 51 cm'lik bir belle birlikte, oyuncunun gevrekliği ve havadarıcılığıyla aynı etkiyi yarattı.

ayrıca bkz
  • Odri Hepbern kıyasla patlama ile Emily Ratazhkovski
  • Aktris Audrey Hepburn'ın varisleri, yıldızın nadir görüntülerini gösterdi
  • Anne Hathaway Biyografisi

Diğer parametreler hakkında konuşursak, göğüs-bel-kalça oranı genellikle 81-51-89, göğüsün boyutu 1 veya A, ayağın boyutu 39-39.5, Rusya ayakkabı boyutunun içinde belirtilir.

kilo ağırlığı büyüme ağırlığı1

Diey hepburn growth weight2

Diey hepburn yüksekliği

Odri hepburn büyüme weight4

Diey hepburn yüksekliği 5

Diey hepburn yüksekliği 6

Odri hepburn boy weight7

Diey hepburn yüksekliği

diey hepburn yüksekliği 9