Viktoriya Bekhem Boy Kilo

Viktoriya Bekhem uzun tarzı bir simge olarak kabul edilmiştir veDünyanın en güzel kadınlarından biri. Ancak, birçok bazen yorgunluktan, zayıflama noktasına, onun aşırı söylüyorlar. keskin özelliklere - Diğerleri böyle bir rakam çünkü böyle Viktorii Bekhem heykel olur kişinin boy ve kilo oranı ve vücut ile mükemmel görünüyor var.

Boy, kilo, Viktorii Bekhem şekli parametreleri

beslenme ilkeleri gibi bir rakam temeli,Bu çocukluktan beri Victoria atılmıştır. Sonra kız ciddi çalışılan bale ve hatta mezuniyet sonrası başarıyla mezun olmuştur Hatları Arts Theatre College girdi. Ancak, sanatsal kızın maskelerin sevmesine rağmen, öğretmenler harika bir balerin olma ihtimali fazla görmedim, çok genç Victoria pop-pop doğru dikkatlerini yönlendirmesi karar verdi ve yakında bütün dünya bundan haberdar bir şekilde (zaman Victoria Adams at) şarkıcılardan biri bir kült İngiliz kız pop grubu Spice Girls haline gelmiştir.

Şimdi Victoria dört çocuğu vardı ve ona şekilhala Girly ince ve kırılgan görünüyor. Çok yüksek topuklu topuklu, genellikle soru ortaya çıkıyor için Victoria aşkına: Victoria Beckham büyümesi nedir, bir fotoğraftan belirlemek çok zordur. 163 cm yetiştirildiğinde sadece 45 kg ağırlığındadır. Viktorii Bekhem şekil parametreleri aşağıdaki sayıları yerleştirilir: göğüs - 86 cm, bel - 58 cm, kalça - 84 cm.

Diyet Viktorii Bekhem

Boy ve kilo Böyle bir oran çok zorSağlıklı çağırdı ama Victoria o tür inceliği de karşı konulmaz hissediyor, umursamıyor. günde yiyecek sadece 800 kalori yeterince sert diyet, izin veren bu parametreleri alın. Böyle bir rasyon çok yetersiz çağrılabilir. Temelde Victoria (muz ve üzüm hariç) tavuk ve balık buğulama sebze, deniz ürünleri ve meyve yiyor. Son zamanlarda, Victoria sözde alkalin diyet yapışır. Özünde tüm ürünler nötr ve asidik alkali, bölünmesidir yatmaktadır. Biz yağ şeklinde rezerv biriktirme arzusu dolayısıyla stres vücudu rahatlatmak ve asidik ve nötr ürünler arasındaki dengeyi tutun. Asidik ve bazik ürünleri arasındaki oran 30/70 aralığında olmalıdır. şeker, narenciye hariç kırmızı et, yağlar, kahve, çikolata, süt ürünleri, meyveler, ilk bölümünde. alkalin tarafından yeşil salata, sebze, baklagiller, yağlı balık, narenciye meyveleri, tatlı patates sayılabilir.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Gördüğünüz gibi, boy ve kilo Viktorii Bekhem oranı pek olağan çağrılabilir, ancak bu bir moda ikonu ve rol modeli olmaktan engellemez.

Viktoriya Bekhem Ağırlık1 büyüme

Viktoriya Bekhem büyüme ağırlığı 2

Viktoriya Bekhem büyüme ves3

Viktoriya Bekhem büyüme ves4

Viktoriya Bekhem büyüme ves5

Viktoriya Bekhem büyüme ves6

Viktoriya Bekhem büyüme ves7

Viktoriya Bekhem büyüme ves8

Viktoriya Bekhem büyüme ves9