Beyonce Büyümesi

Ünlü şarkıcı, oyuncu, moda tasarımcısı BeyonceSadece harika şarkılar, yetenekli roller, orijinal koleksiyonlar için değil. Parlak görünüşü ve kadınsı figür dikkat çekiyor.

Büyüme, ağırlık ve Beyonce figürünün diğer parametreleri

Derinin rengi Beyonce'nin ebeveynlerine verildi - babasıAfrikalı Amerikalı ve annem - Creole. Şarkıcının babası bir plak şirketinde çalıştı, annem kuafördü - kendi salonuna sahipti, ayrıca kostüm tasarımcısı olarak çalıştı. Çocukluğundan bu yana, kız güzellik ve uyum ortamında büyümüştür - anne-babalar şık giyinmeyi sever, en yeni kızları şımartır. Ev iyi bir müzik dinliyordu, bu muhtemelen Beyonce ve kız kardeşinin harika bir kulağı ve sesi var.

Beyoncé'nin boyu ve ağırlığı yalnızca sözlerinden biliniyor:

  • Farklı verilere göre büyüme 167 ila 169 cm arasında değişir;
  • Ağırlık - 60 kg'dan 68 kg'a.

Ağırlık ve büyüme parametreleri ile Beyoncé ince çağrı yapmak kolay değildir. Fakat, şarkıcının iştah açıcı ve çok güzel bir figürüne sahip olduğunun kabul edilmemesi imkansız.

Ne büyüme Beyonce, tam olarak kıyafet tasarımcılarını bilir. Bu arada, bazı kaynaklarda yıldız figürünün diğer parametreleri hakkında bilgi var:

  • şarkıcının göğüsü 90-92 cm;
  • Bel - 63-66 cm;
  • kalçalar 97-107 cm.

Beyoncé rakamı nasıl izliyor?

Beyonce, dürüst olmak gerekirse,Çok uzakta. Jimnastik salonlarını sevmiyor, eğitim alıyor. Ancak havuzun yanında ya da sahilde yalan söylemeyi, dükkanlarda yürüyüşe çıkmayı, şöminenin yakınında sevilen bir akşam geçirmeyi sever. Beyonce ince, akıllı, seksi kalmayı nasıl başarıyor? Sır basittir - kız çocukluğundan beri sevdiği işle uğraşır - sadece sahnede değil, evde ve dans salonunda her gün dans eder.

Çok genç bir insana rağmen, Beyonce caz ve bale ile uğraşıyordu. Dans meraklıları, Beyoncé'ye şekli korumakta ve hatta kliplerinde en iyi koreografi ödüllerini kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

Şarkıcı lezzetli yemek sever, ancak o nasıl biliyorkendinizi sınırlayın. Örneğin, kızının doğumundan sonra ayda 20 poundun üzerine düştüğü biliniyor. Bunun için sıkı bir diyetle kendini "dikti" - ev yapımı limonata içti ve sebze çorbası yedi. Yıldız da "Dreamgirls" filminin çekimi için kilo veriyordu. Ardından 10 gün süreyle yalnızca 9 kilogramdan kurtuldu, sadece bir diyetle değil aynı zamanda toplam saflaştırma programı kullandı.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini
  • Medya, Beyonce ve Jay Zee ikizlerinin isimlerini açıkladı

Beyonce'nin kendi ağırlığı ve büyümesi genel olarak, uzun ve hızlı diyetlere karşı çıkıyor çünkü vücuda büyük zararlar verdiğine inanıyor.

biyonun büyümesi1

bionce2 büyümesi

bionce3 büyümesi

bionce4 büyümesi

bionce5 büyümesi

bionce6 büyümesi

baion büyümesi

bionce8 büyümesi

baion büyümesi