Beyonce parametreleri

Otuz üç yaşındaki r'n'b vokalist Beyonce Knowlesüç yıl önce büyüleyici kızı annesi oldu. Ancak, gebelik ve cazip formları çile çeliğin teslimat. Beyonce şekil parametreleri şov iş dünyasında genel kabul görmüş standartlara mümkün olduğunca yakın kalır. Şarkıcı kendisini ona şekil iltifat bahsediyor olsa da, mükemmel bakmak için yönetir. Nasıl dünya çapında bir üne sahip bir sanatçı formda tutmak için geliyor?

Parametrelerin ötesinde1

Beyonce parametreleri2

Beyonce parametreleri3

Güzellik adına mağdurlar

Gebelik öncesi, Beyonce'nin figür parametreleri;aşağıdakiler: yükseklik - 168 santimetre, ağırlık - 60 kilogram, bel ve kalçeler - sırasıyla 62 ve 98 santimetre. 2008'de ünlü rapçi Jay Z ile evlendi. Dört yıldır, şarkıcıdan on bir yaş büyük olan kocası bir çocuğun doğumunda ısrarcıydı, ancak Beyonce kariyerine değindi. Bu nedenle, çift birden fazla boşanma eşiğinde oldu. Son zamanlarda, 2011 yılında boğucu güzelliğin düşük olduğu biliniyordu. Ancak altı ay sonra tekrar gebe kaldı, ki bu tarifsiz bir şekilde mutlu oldu. Mutluluk hali içinde kalırken, onun figürünü tamamen unuttu. Yuvarlak gövdeli fotoğrafta tanımıyor!

Beyonce parametreleri4

Beyonce parametreleri5

Beyonce parametreleri6

Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü kızının ortaya çıkışından sonraVücudun dolgunluğuna eğilimli bir vücuda 27 kilo daha çıktı! Ve bugün Beyoncé için parametreler nelerdir? Sadece üç ay sonra eski formları iade etmeyi başardı. Ve dokuz ay sonra, şarkıcının Super Bowl'taki performansı o hediye çarptı. Eski dolgunluğa ve iz yok oldu. Bu muhteşem sonuçlar nasıl elde etti?

Birincisi, Beyoncé kendisi şu sözü verdi:Ideal formlar elde edecektir. Bunun için günlük olarak yenilen bir kalori günlüğü tuttu, ardından bir limonata diyeti izledi (bir gündür bu içki dışında bir şey yok!), Çok su içti. Haftanın dört günü şarkıcı spor salonunu ziyaret etti. Ayaklarının üzerinde yorgunluğa dayanamadığında evden çıktı. Ve yapılan çabalar mükemmel bir sonuçla taçlandırıldı. 90-64-102 ve ağırlıkları 64 kg olan parametreler en iyi onaytır.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini
  • Medya, Beyonce ve Jay Zee ikizlerinin isimlerini açıkladı

Zafer fazla kilolu, şarkıcı kaydettiDonuts, kızarmış balık ve sandviç dolu bir tatil yemeğidir. Elbette, spor salonunda geçirdiği önümüzdeki birkaç gün içinde kendini bu kadar özgürlük için cezalandırıyordu. Bugün Beyonce harika görünüyor ve birçok kız bir demir karakteri olan bir şarkıcı düşünüyor.

Beyonce parametreleri7

Beyonce parametreleri8

Beyonce parametreleri9

Beyonce parametreleri10

Beyonce parametreleri11

Beyonce parametreleri12

Beyonce parametreleri13

Beyonce parametreleri14

Beyonce parametreleri15