Merlin monroe figürü

Simge stili, 50'li seks sembolleri, MarilynMonroe asla sıska değildi, ama onun figürü, buna rağmen, kusursuz olarak kabul edildi. Şimdiye kadar pek çok oyuncu kadınsı güzellik ve çekicilik idealidir.

Şekil Merlin Monroe parametreleri

Marilyn'in silueti yıllar geçtikçe değişti, cücük şekiller vardı, vücudun düz eğrileri vardı. Kariyerinin başlangıcında Marilyn Monroe figürünün boyutları şöyle idi:

  • göğüs - 92 cm;
  • Bel - 60 cm;
  • Kalçalar - 90-92 cm.

Aktris bu parametreleri destekledi. Örneğin "In Jazz Only Girls" adlı filmde başka bir kadın gibi her zaman mümkün değildi, fanlar önünde biraz fazla geride kalmıştı - 162 cm'lik bir artışla Marilyn'in ağırlığı 65 kg idi. Ünlülerin kilo aldığı bir dönem vardı - 1962'de silueti hacim olarak kayboldu: Göğüs 88 cm'ye, bele 55'e ve kalçalara - 90 cm'ye düştü.

Şekil türü Marilyn Monroe - kum saati - belirgin bel, yuvarlak kalçalar, kadınsı göğüs ile karakterizedir.

Monroe'nun çekim sırları

Marilyn Monroe nasıl bir figür olduğunu, rolü oynadığı çok sayıda filmde görebilirsiniz. Küçük bir büyüme ve 46 boyutta kıyafet, çok sayıda erkeğe aşık olmasını engellemedi.

Çoğu kimse onun sevdiği Marilyn Monroe'yu sevdiBacaklar ve göğüs. Doğa kendisi, kendisine ait iyi verileri verdi ancak aktris, korunması ve geliştirilmesi gerektiğini anlamıştı. Sabahları her gün, güzellik göğüs için dambıl ile egzersiz yapıyordu. Buna ek olarak diyetini izledi - diyette et, yumurta, süt, meyve ve sebzeler mevcuttu. Marilyn restoran yemeklerini sevmiyordu, evde yemek yemeyi tercih etti, ancak yıldız nadiren tabak kullandı. Kendi kabulü ile, sadece buzdolabını açıp bir parça yiyecek almanız çok daha kolay oldu.

Modern beslenme uzmanlarının "diyet" i onaylamaları pek olası değildirMonroe. O zaman yemek yemedi, yemekleri atladı. Yüksek kalorili gıdaları karşılayabileceği günler vardı, ancak ertesi gün oruç tutan bir güne kısıtlama getirmediği için "ödemek" zorunda kaldı.

Marilyn Monroe asla kilo vermek istemedi, ancakCildi sarsıcı, selülit haline getirme şansı verdi. Aktrisin ve şarkıcının sürekli kullandığı basit yöntemlerden biri, "güzellik banyosu" adı verilen bir yöntemdi. Çok basit bir şekilde hazırlandı - buzlu su banyoda toplandı ve Chanel No. 5 damlacık eklendi İşlemden sonra cildi nemlendirici bir balsam veya losyon uygulandı.

ayrıca bkz
  • Michael Jackson, dünyanın en zengin ölü ünlülerinin başında geliyor
  • Merlin Monroe biyografisi
  • Büyüme ve diğer parametreler Margot Robbie

Ve Marilyn Monroe saatlerce aynaya bakmayı çok seviyordu, belki de görüntü çok doğal, hafif, eğlenceli ve seksi idi.

merlin monro1 figürü

merlin monro2 figürü

merlin monro3 figürü

merlin monro4 figürü

merlin monro5 figürü

merlin monro6 figürü

merlin monro7 figürü

merlin monro8 figürü

merlin monro9 figürü