Monica Bellucci yüksekliği ve ağırlığı

Güzel ve tutkulu İtalyan kadın döndüElli yıl, ama lüks formları erkekleri delirtmeye ve onları delirtmeye son vermez. Monica Bellucci kendisini daha ihtiyatlı görüyor ve kendini çok gösterişli ve hatta biraz modası geçmiş olarak düşünüyor. Bir model gibi görünmek istemiyor ama bu, aktrisin vücudu umurunda olmadığı anlamına gelmiyor. Figür parametreleri standartlara uymayan Monica Bellucci, gençliğinde model olarak çalıştı, bu nedenle vücudunu mükemmel şekillerde tutmak için ne yapacağını iyi biliyor.

Erken meslek

Perugia'nın bir yerli kim olduğuna çok uzun zaman önce değindi50. yıl dönümü, kariyerine model olarak başladı. Daha genç yaşlarında hayran olan Monica Bellucci, daha şimdiden 24 yaşındayken Elite Model Management ile sözleşme imzalayan en popüler model oldu. Paris'teki ve Milano'daki podyumlarda ünlü couturiers'den kıyafetler göstererek, sadece parlak bir görünümle değil aynı zamanda ideal parametrelerle olanları da şaşırttı. Vikipedi yalan söylemezse, sırasıyla 178 santimetre ve 63 kilogram olan boy ve kilosu gençliğinde Monica Bellucci bugüne oranla daha ince görünüyordu. Bu, iki kez efsanevi takvim Pirelli için poz verdiğinin kanıtı. Sayfalarında, dünyanın en güzelleri olarak tanınan sadece 12 şanslı kişi düşüyor. Kariyerine devam etmek için popüler model, Monica'nın pişman olmadığı üniversitede eğitimden vazgeçmek zorunda kaldı.

Monica Bellucci boy ve ağırlık1

Monica Bellucci yükseklik ve ağırlık2

Monica Bellucci yüksekliği ve ağırlığı3

Bellucci'nin model kariyeri paralelinde başladıSinemada filme almak için kendilerini film yapımcılarına aktif olarak önerin. Tutkulu İtalyan ilk başlarda reddetti, ancak 1992'de efsanevi Francis Ford Coppola onu "Bram Stoker's Drakula" filminde çekmeye davet etti. Yasaklanmış grafiğin epizodik rolünü oynayan ilk aktris sıçrama yapmadı, ancak Amerikalı yönetmenler onu fark etti. Monica Bellucci'nin parametreleri, yani boy, kilo, parlak görüntü ve görkemli göğüsler, Büyük sinema dünyasına bir geçiş yapmıştır. Daha sonra, Fransız sinemasının yıldızı Vincent Kassel ile evlendi ve kariyeri hızla gelişmeye başladı.

Güzellik Sırları

Ve bugün Monica, talep edilen bir oyuncu. Onların kişisel hesaplarında düzinelerce başarılı rol, eleştirmenlerden olmasına ve prestijli ödül ve ödüllerinden memnun değil. Monica Bellucci'nin güzelliğinin sırları oldukça basittir. İlk önce kendi hisleri için. Monica hayali idealleri ve standart formları arzulamaz. Ağırlığı 64 kilo ile 68 kilogram arasında değişse de, 89-61-89 ideal. İki kızı doğduktan sonra bile aktris çekiciliğini kaybetmedi ve formunu korudu. Monica lezzetli yemek sever, ancak küçük porsiyon ilkesine bağlıdır. O art arda, sıska bir Hollywood meslektaşı gibi açlıktan ölmek istemeyeceğini söyledi. Yemek eğlenceli olmalı, çünkü normal bir fizyolojik süreçtir. Monica tatlıları sever, ancak kullanımlarını sınırlamaya çalışır. Armoni, talep ve güzellik duygusu her günün tadını çıkarmasına yardımcı olur. Monica Bellucci, dünyanın en iyi çıplak fotoğrafçılarına poz vermekten çekinmiyor; güzel bir beden ve bakımlı bir cilt gösteriyor.

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı

Ancak spor için Bellucci kayıtsızdır. Fitness, jogging ve spor salonları onu cezbetmiyor, ancak İtalyan güzelliklerinin havuzu sıkça ziyaret ediyor. Sahilde rahatlarken bir mayo içinde resimlerine bakarken harika görünmesine katılmamak zor!

Monica Bellucci boy ve ağırlık4

Monica Bellucci yüksekliği ve ağırlığı5

Monica Bellucci boy ve ağırlık6

Monica Bellucci boy ve ağırlık7

Monica Bellucci yüksekliği ve ağırlığı8

Monica Bellucci yüksekliği ve ağırlığı9

Monica Bellucci yüksekliği ve ağırlığı10

Monica Bellucci yükseklik ve ağırlık11

Monica Bellucci yüksekliği ve ağırlığı12