yükseklik ve ağırlık kate middleton

İngiliz prens William Kate'in karısının figürüZarif çizgileri ve ince formları sayesinde Middleton her zaman hayranlık duyuyor ve kıskançlık duyuyordu. Kız giydiği her ne olursa olsun şahane görünüyor. Ve Kate'in gardıropunun çok çeşitli olduğunu not etmek istiyorum. Tabii ki, çoğunlukla Middleton rafine ve şık elbiselerde, özellikle karısına eşlik ediyor gibi görünür. Böyle zamanlarda, Düşesin güzel ve mükemmel orantılı yapısı en iyi şekilde vurgulanır. Bununla birlikte, Kate Middleton'un cephaneliğinde günlük rahat giysiler için yeterli alan ayırdı. Ancak, özgür kot pantolonlarında ve rahat tişörtlerde, kız çok çarpıcı görünüyor.

Şeklin parametreleri Kate Middleton'dur.

Kate Middleton'un büyümesi 175 santime ulaşıyor. Bu figür genellikle modanın birçok kadınının hedefidir. Sonuçta, yüksek büyüme ideal olarak ince bacaklar gösterir. Ancak sadece düşenin büyümesi zarafetinin sebebi haline geldi. Kate Middleton daima 60 kilogram ağırlığa sahip ve bu da hafif bir yalınlığa neden oluyor. Ancak, kız bitkin görünmüyor. Şekli: göğüs - 82 cm, bel - 61 cm, kalçalar 89 cm.

Kate Middleton'un hayatında, bir dönem vardı.Gazeteciler, kızın yüzünün ve kalçalarının görünür yuvarlaklığını fark ederek, figürünün parametreleriyle aktif olarak ilgilendi. Bu an prens ile düğün öncesi idi. Kate kendisi biraz iyileştiğini inkar etmiyor. Ancak bir hedef belirleyip çaba harcayan Middleton, eski uyumunu geri kazandı. Belki de, diyet için zarif bir figür için açıkça tasarlanmış olan gelinlik modeli tarafından itildi.

ayrıca bkz
  • Bu Almanya ve Polonya'da çocuklarla Keyt Middlton ve Prens William tur programına tanındı
  • Keyt Middlton Wimbledon parçası olarak Martina Navratilova ve diğer sporcular bir araya geldi
  • Keyt Middlton aile hayatının başında Queen Elizabeth II ve ona yardım ile olan ilişkisi hakkında konuştu

Rakamı etkileyen diğer olaylarKate Middleton, hamilelik ve doğum oldu. Ancak o zaman bile Düşes uzun kutuda sorunun çözülmesini ertelemedi. Genç bir anne olmak Middleton şık görünüyor ve izlemesi gereken bir çok örnek için kalıyor.

Boy ve ağırlık kate midtonton1

boy ve ağırlık Kate middlton2

Yükseklik ve ağırlık kate middleton3

yükseklik ve ağırlık kate middleton4

Yükseklik ve ağırlık kate middleton 5

Yükseklik ve ağırlık kate middleton6

Yükseklik ve ağırlık kate midtonton7

boy ve ağırlık kate midtonton8

yükseklik ve ağırlık kate middleton9