parametreleri Kim Kardashian

Birçok hayran ve aksine sevmeyenlerKim Kardashian, ağız sulandıran formlarına dinlenmeyin. Bir şey apaçık ortada: Onlara kayıtsız kalamazsınız. Peki, Kim Kardashian'ın parametreleri neler?

Kim Kardashian'ın gebelik öncesi figür parametreleri

Şimdi yıldız konumda. Eşi Kanye West ile birlikte ikinci çocuğu bekliyorlardı. Çiftin zaten Haziran 2013'te doğmuş bir kızı North West var. Doğal olarak, Kim formları gebelik sırasında ve sonrasında art arda değişti.

Hemen çocukların doğumundan önceki yıldızı unutmayınBazı olağanüstü şekli vardı. Evet, onlar daha bizim her zamanki modeli 90-60-90 ayrıntılı, ama oldukça organik olarak baktı ve kızı süsleyin. - 159 cm, kilo - 53 kg biraz daha yükseklik: ilk çocuğun doğumundan önce boy ve kilo Kim Kardashian parametreleri şöyle idi. 86 cm, bel - - 66 cm, kalça - göğüs, kolayca kot ve pantolon M boyutu veya 27 alabiliyorlardı edilir 99 cm ve onlar anda bir yıldız olurdu ..: göğüs-bel-kalça oranı aşağıdaki işaretleri oldu Hamilelik sırasında, Kim bir çocuk için bekleyen bir kadın için çok normal olan kilo aldı. Yıldız defalarca o 90 kg kurtarıldı söylentileri yalanladı ve bu numaralar en az 30 kg ile abartılı altına alındığını açıkladı.

Yeni parametreler Kim Kardashian

Kızının güzelliği doğumdan sonrahızla forma geldi, ama onun kalça hacmi büyüdü ve bir hayranlık konusu ve taraftarların haset ve birçok önemsiz ve saldırıların nedeni, hem de ameliyat gerçekleştirilmiştir ücretleri olarak bir pop yıldızı haline geldiğini fark etmek zor değil. plastik cerrahlara Buna karşılık seferde biraz kutsal hacimleri Kim kendi formlarını getirmek istiyorum kızlar dizildi.

Bununla birlikte, Kim Kardashian,Plastik cerrahların müdahalesi ve harika hacimler ve dışbükey kalçalar için sadece doğaya teşekkür etmek lazımdır. En son verilere göre, yıldızın uyluk hacmi 102 cm ve bel 66 cm'de kalmıştı ve bu 36 cm'lik oldukça büyük fark, diken dikeninin bel ve bulging çıkıntılı kalçalarının görsel efektini yaratıyor. Kim Kardashian, kendi kimliğinden tamamen memnun ve kocası Kanye West gibi onlardan gurur duyuyor.

ayrıca bkz
  • Kim Kardashian medyada "dürüst" resimlerin görünümünü sonra eğitimine kendini yedek değil
  • Kim Kardashian bir saat Zhaklin Kennedi satın
  • Kylie Jenner'in köşkünün fotoğrafı halka açıldı

Çift tekrar tekrar başka bir çocuğa sahip olmak istediklerini ve şimdi başarılı olduklarını belirtti. En yeni bilgilere göre, bir yıldız ailesi bir oğlu olmalıdır.

Parametreler Kim Kardashian1

Parametreler Kim Kardashian2

parametreleri Kim Kardashian3

parametreleri Kim Kardashian4

parametreleri Kim Kardashian5

parametreleri Kim Kardashian6

parametreleri Kim Kardashian7

parametreleri Kim Kardashian8

parametreleri Kim Kardashian9