Beyonce figürü

Ekstra kilo, selülit veya yoklukÜnlülerin makyaj malzemeleri, uykuda olmayan paparazziler tarafından kamuoyuna açıklanır. Bu nedenle, kitle iletişim araçlarının temsilcileri çekici, güzel ve seksi görünmeleri için kendilerine bakmalıdırlar.

İdealin en parlak temsilcilerinden biriParametreler şarkıcı Beyoncé'dir. Doğası gereği kız çok güzel ve seksi. Ancak, uyum sağlamak ve küçük bir kedi haline gelmek için düzenli olarak diyet yapmakta, spor yapmakta, dans etmekte, sağlıklı bir yaşam tarzı yakalamakta ve akşam altıdan sonra yemek yememektedir. 33 yaşındaki pop dansı sayesinde ve bir çocuğa sahip olmak mükemmel görünüyor ve kadın güzellik ve stilinin kanonudur.

Beyonce figür seçenekleri

Armut figürü olan yıldız, herkesin gözdesi olduadamlar. Kadınlar için taklit etmek istediğim bir örnektir. 168 cm yüksekliğiyle Beyonce 60 kg ağırlığındadır. Zarif ve zarif bir bel 63 cm, göğüs kılıfı model ölçüleri için ideal - 90 cm ve kalçalar - 102 cm, yıldızlara özel bir kadınlık ve baştan çıkarıcılık kazandırıyor.

Beyince, kadınsı bir siluetle, birden çok kezHollywood'daki en seksi yıldızların listesine gir. Ve 2015'te efsanevi figürü, muhteşem bir gökdelen inşa eden Avustralya mimarlarının ilham kaynağı oldu.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini
  • Medya, Beyonce ve Jay Zee ikizlerinin isimlerini açıkladı

Beyonce gibi bir figür nasıl yapılır?

Kesinlikle birçok hayran olmak istiyorİdolleri gibi dışarıya doğru, bu nedenle şarkıcının güzelliğinin sırrını açığa çıkarmaya çalışıyorlar. İsteyenler için, ancak Beyoncé gibi bir figürü nasıl başaracağınızı bilmiyorsanız, ona her zaman yardım eden yıldız annesinden bir kaç ipucu sunuyoruz.

Şarkıcı kendini özel sırlar olmadığını söylese de yine de çeşitli kurallara uyuyor:

  1. Sağlıklı yiyecekler yiyor. Periyodik olarak limon diyetine oturur ve çok fazla su içirir.
  2. Kendisini tatlı olarak sınırlar ve saat 18'den sonra yemek yemez.
  3. Aktif olarak dansla uğraşıyor. Ona vücudu tonlamış, enerjiyle dolu tutmalarına yardımcı oluyorlar. Buna ek olarak, karmaşık koreografi şarkıcının performanslarını daha büyüleyici ve unutulmaz kılmaya yardımcı olur.
  4. Ve tabii ki, Beyonce düzenli olarak yaparElastik kalçalar ve ince bacaklar için özel egzersizler. Her sabah, 100 oturma durumu onun formunda kalmasına yardımcı olur. Ve zaman varken, pop divası spor salonunu ziyaret eder.

Beyonce desen1

Beyonce desen2

Beyonce desen 3

Beyonce figürü4

Beyonce figürü5

Beyonce desen6

Beyonce desen 7

Beyonce desen 8

Beyonce desen 9