Megan Fox figürü

En imrenilecek figürlerden birinin sahibiModern yıldızlar arasında Megan Fox. Kız ince ve zariftir. Ona göre, kadınlık ve kendine güveniyle kızıyor. Bu nedenle kariyerinin başlangıcından itibaren aktris birçok için taklit örneği haline geldi. Megan Fox'un bu kadar popüler olması için bir başka sebep de, sürekli tekrar Photoshop olmadan ideal bir figür olduğunu göstermesiydi. Aktrisin gizemli ve gizemli yıldız kategorisine girmesine rağmen, Megan çoğu kez sahilde mayo giyindi. Boş zamanlarında fotoğrafını iç çamaşırı ile profesyonel fotoğraflarla kıyaslarsak, fark bulunmaması sevindirici olur. Megan'ın küçük bir yaş farkıyla iki oğlu doğurduğu ve aktrisin 30 yıllık işaretine yaklaştığı gerçeği göz önüne alındığında, muhtemelen sihir düşüncesi var.

Megan Fox figürünün parametreleri oldukça imrenilebilir,Çünkü yüksekliği 162 santimetredir ve ağırlık sadece 52 kilogramtır. Düşük büyümeye rağmen, aktrisin vücudu zayıf oluyor. Oranları 87-61-87'dir. Megan'a göre, belinde 50 santimetreden biraz daha uzakta olmasına rağmen. Ve bu, Megan Fox figürünün parametreleri hakkında bilgi veren kaynakların doğruluğundan ciddi olarak şüphe ediyor. Nitekim yakın tarihte yeni bir rol için oyuncu bir korse içinde 46 santimetreye kadar sıkıştı.

Rakam türü Megan Fox

Megan Fox figürü bir tür olarak güvenli bir şekilde tanımlanabilirarmut. Bu, dar omuzlar, uzatılmış bir bel, kısa saçlı bir taban ve bir aktrisin yuvarlak uyluğuyla gösterilir. Bu ifadeyle belki de birçok kişi karışacaktır. Nitekim, armut figürüne Jennifer Lopez, Kim Kardashian da sahip. Ancak Megan ve onun yanında, bu kadar iştah açıcı bir ünlüle karşı karşıya değilsiniz.

ayrıca bkz
  • Kız çocuklar kıyafetlerindeki oğluyla birlikte bir süpermarkette alışverişe gitti Megan Fox
  • Megan Fox, eğlenceli ve çekici bir şekilde iç çamaşırı koleksiyonunu sundu
  • Megan Fox, çoraplarda bir başka anlık görüntü ile hayranları memnun etti

Bununla birlikte, Fox'un bedenine karşı çok dikkatli ve saygılı bir tutum da olduğunu dikkate almalıyız. Diyetinin dengesi çok yüksektir ve oyuncunun en iyi arkadaşı eğitim ve fiziksel egzersizdir.

Sahilde Megan Fox

Brezilya'daki Karnaval'da Megan Fox

Teslimat sonrasında kırmızı halı üzerinde Megan Fox