Jennifer lopez'in büyümesi

Amerikan süperstarlı müzikal Olympus,yetenekli film yıldızı, yapımcı ve moda tasarımcısı, başarılı iş kadını ve karşı konulmaz güzel kadın, büyüleyici iki çocuğun harika annesi onunla ilgilidir, oh Jennifer Lopez. Tüm ağır iş yükü için, her zaman mükemmel görünüyor, güçlü ve sağlıklı bir görünüme, muhteşem ve çekici bir figüre sahiptir.

Bir kişi ol

Jennifer Lopez 1969'da doğdu veBronx, New York'un fakir bölgelerinden birinde. Zaten beş yaşındaki bir kız, kendi kendine ve gelişiminde, okuldan her gün koreografide yorulmadan ve uzmanlaşmış kurumlarda şarkı söylemek için çok çalıştı. Daha sonra aktif olarak spor yaşamına yöneldi: tenis, softbol ve spor salonunu düzenli olarak ziyaret etti. Ve yakında günlük yorucu yükler istenilen sonuçları vermeye başladı. Jennifer Lopez'in ufak büyümesine rağmen, figürünün parametreleri ince ve çok kadınsı boyutlara sahipti, çünkü o zaman İspanyolca'nın gitarı anlamına gelen "La Guitarra" lakabını verdiği şaşkın değildi.

Jennifer Lopez antremanında

Jennifer Lopez aktif bir yaşam tarzına öncülük ediyor

Jennifer Lopez sahilde

Tanınırlık ve başarı

1990'dan bu yana sert ve kalıcı yol başladıJennifer şov dünyasının en tırmanma. Ve zaten 1997 yılında, ödül alenen popüler dergileri tanındı onun kahraman, cinselliğini ve kusursuz yontulmuş figür ile kombine doğal güzelliği buldu. Yani dergisine göre «İnsanlar» o dünyanın ilk 50 kadar en güzel insanları yerleştirdi. Kısa bir süre ve burada tekrar kamu tanıma ve başarı 2001 yılında, ancak «FHM» dergisi için sonra en seksi kadın olarak verildi. Ve bu sadece büyük başarı küçük bir parçasıdır.

Makyaj Jennifer Lopez tarafından

Güzellik Jennifer Lopez

Jennifer Lopez'in lüks görüntüsü

Photoshoot Jennifer Lopez

Jennifer Lopez mavi bir elbisede

Jennifer Lopez harika görünüyor

Jennifer Lopez'den Güzellik Sırları

Şu anda, ideal şekli korumak için46 yılda halen aktif olarak aktif olarak sporla uğraşıyor, her gün - dört saat boyunca, sağlıklı bir yaşam tarzı açıyor ve günde dengeli sekiz yemek kullanıyor. Çekici 90-58-96 parametreleri titanik bir çalışma sergiliyor ve doğal güzelliği, ağırlığı ve yüksekliği ile kombinasyon halinde Jennifer Lopez çok seksi ve ahenkli görünüyor. Resminde yüksek topuklu ayakkabılar kullanılması muazzam bir etki yaratır. Tam büyüme ile Jennifer Lopez oldukça yüksek şık güzellik görünüyor.

ayrıca bkz
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek
  • Fransız tatil Dzhennifer Lopes ve Aleksa Rodrigesa

Resmi verilere göre, boyu 164 cm ve ağırlığı -55 kg. Jennifer Lopez kendisinin boyunun 167 cm olduğunu söylemekten hoşlanıyor, doğadan inceliği yok ama normalde ince, tabii ki erkekler gibi ve kadınlar onu taklit etmeye çalışıyor.

Jennifer Lopez figürü

Jennifer Lopez tatilte

İnce Jennifer Lopez

Jennifer Lopez kot pantolonda

Jennifer Lopez Gündelik Yaşamda

Güzellik Jennifer Lopez

Jennifer Lopez kırmızı halıda

Jennifer Lopez'in akşam görüntüsü

Jennifer Lopez'in akşam elbisesi