Kanye West yükselişi

Bu ya da ünlülerin her hayranınaBen idolüme biraz daha yakından erişmek istiyorum: biyografinin sırlarını, kişisel hayatımın ayrıntılarını, dakik ayrıntılarını, yıldızlar tarafından çok dikkatle gizlenmiş olarak öğrenmek. Mavi ekranların prizmalarına baktığımızda insanlar genellikle sanatçıların ve aktörlerin hangi parametrelerinin olduğunu merak ediyorlar.

Bu selebretis arasında bir müzisyen vardıKanye West. Ünlü bir Amerikalı rap sanatçısı, rekor sürede altı çok başarılı albümü yayımladı ve yirmi bir Grammy Ödülü aldı. Başarılı yoluna başlayarak, diğer sanatçılar için şarkı besteledi, daha sonra üretime başladı ve nihayet, sonuçta verimli olduğu yalnız bir kariyere geldi.

Kanye West'in büyümesi ve ağırlığı

Genellikle biyografik verilerdeÜnlü şahsiyetlerin parametreleri hakkında kasıtlı olarak yalın olmayan bilgileri gösterir. Çoğu durumda, büyüme abartılıdır ve ağırlık putperesttir, bu da putlara ait figürleri ideal hale getirir.

Kanye West'in sahip olduğu gerçeğine rağmenOrantılı formları kullanarak, hangi büyümenin olduğunu hemen bulmak mümkün değildir. Bazı kaynaklarda bu rakam 177 cm.Eğer daha derinlere inerse, Kanye'nin büyümesinin sadece 173 cm, ağırlıkça 70 kg olduğu ortaya çıkıyor. Ve Batı taraftarları bile bu işarete ulaşmadığını iddia ediyorlar. Bu kelimeleri desteklemek için, Batı'nın yüksekliği 187 cm olan rapçi Jay-Z'nin yanına giden fotoğraflar vardı. Bu çekimlerde, Kanye beyan edilen verilerin çok altında görünüyor.

Bununla birlikte, sanatçı bu konuda pek karmaşık değildirhakkında. Buna ek olarak, eşi Kim Kardashian'ın yüksekliği 159 cm ve çifte çok uyumlu görünüyorlar. Müzikal bir kariyer için, pek çok kişi tarafından kanıtlandığı gibi, bu rakamlar hiç önemli değil.

Kanye West etekte

Kanye West ve Jay-Z, büyümeleri 187cm

Büyümesi 159 cm olan Kanye West ve Kim Kardashian

175 santimetrelik bir büyüme gösteren Kanye West ve Amber Rose

Kanye West sahnede

Kısa boydan Kanye West

Kanye West başarılı bir müzik kariyerini kurdu

Kanye West eşi ve oğluyla

Kanye West, MTV VMA heykelcikleriyle