Onun gençliğinde Dzhennifer Lopes

Jennifer Lopez hem genç hem de şimdi pek çok kadının taklidi için bir örnektir. İç enerji, yaşaması, çalışması ve şaşırtıcı görünmesine yardımcı olur.

Genç Jennifer Lopez

Jennifer Lopez 1969'da basitçe doğdu.Zavallı bir aile. Jennifer'ın annesine görev sürmesine rağmen değer vermeye değer - her ne kadar işe yaramasa da, kızlarını genç bayanlar gibi yetiştirmiş, onlara iyi görgü, tat hissi, yetenek geliştirmiştir.

Jennifer Lopez çocukluktan bir aktris olma hayalini kurdu,Ancak ebeveynlerine itaat edemezlerdi ve bir hukuk fakültesine girdiler, ancak bu eğitim birinci sömrenden sonra bırakıldı. Manhattan'da bir daire kiraladı ve bir dansçı olarak çalışmaya başladı. 1993'te Jennifer ilk filminde yer aldı ancak o ve birkaç filmin başarısızlığı ortaya çıktı. Genç aktris umutsuzluğa kapılmadı ve gerçek başarı, ekranda "Selena" filmi göründükten birkaç yıl sonra geldi. O zamandan beri, aktrisin filmografisi kıskanılacak bir periyotla dolduruluyor.

Gençlik Sırları Jennifer Lopez

Jennifer Lopez'in nasıl genç görünüyor şaşırtıcıOnun elli doğum gününden birkaç yıl önce. Kıskanç insanlar bazen dolaşıyorlar, oyuncu bir basınç odasında uyuyor ve masum olarak katledilen kızların kanını içiyor. Ancak, elbette, Jennifer'ın yaşa rağmen başkalarını memnun etmek için çok çaba harcadığı açıktır.

ayrıca bkz
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek
  • Fransız tatil Dzhennifer Lopes ve Aleksa Rodrigesa

Bu arada, aktris yayılmaktan hoşlanmıyorTemanın derinin gençliğini ve figürünün uyumunu korumaya yardımcı olması. Kural olarak, Hispanik oldukça erken yaşlarda olarak - genetik başarısı isnat edilebilir olası değildir. Güzel bir siluet, dans etmeyi seven, sporcularda iyi olan aktris çalışmasıdır. Genç ve parlayan cilt - bu yıldızın olduğu bilinmektedir ve o derilerine bakımı için seviyor olmasına rağmen Jennifer periyodik hangi adreslerin için güzellik uzmanları arasında liyakat,.

46 yaşındaki Jennifer Lopez harika görünüyor

Dzhenifer bir yıldız oldu fakir bir aileden kız Lopes

Jennifer Lopez'in büyük bir filmografisi var ve çekilmeye devam ediyor

Jennifer Lopez konserde

yıldız her zaman doğal makyajı tercih eder

Jennifer Lopez ve bugün genç olmak için uzun zamandan beri izliyor

sadece güzel değil aynı zamanda yetenekli Jennifer Lopez

başlangıç ​​yıldızı Jennifer Lopez'in photosession'u

genç Jennifer Lopez