Monica Bellucci, kendisini bir kadın ya da James Bond'un hanımı olarak görmeyi tercih ediyor.

Şık ve benzersiz oyuncusu Monica Bellucci yıldızı James Bond kızı unvanını reddetti.

50 yaşındaki güzelliği, uzun zamandırDünyadaki kadınlara taklit. Yıldız, "007: Spectrum" filminde gizli ajan Bond'un sevilen hanımefendisinin rolünü oynadı ve yaşın gerçek güzelliği ve dişiliği engellemediğini herkese kanıtladı.

Filmin bir sansasyon haline gelmesi ve sarsılması bekleniyorOnun bütçesi ve güç fikirlerle seyirci. Monike Beluchchi ve Daniel Craig macera arsa fikirlere yabancı değildir, ve büyük ve İtalyan soğuk, kesinlikle, başyapıtı büyüleyici içinde bondianu çevirin. Ama James kızlar unvanı almak için - Monika Beluchchi kabul etmedi.

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı

"Her yaş güzele itaatlidir"

Oyunun kendisine göre reddinin nedeni,Yaşı buydu. Yakın tarihli bir röportajda Monica, böyle bir unvan için yeterince olgunlaştığını düşündüğünü belirtti. Aynı zamanda, bir erkeği mutlu etmek için, örneğin bir çocuğu doğurmuş olmak gibi, en sevilen kadınların çevrelerinde kalma fırsatını inkar etmez.

Büyük aktrisin avantajları yönetmen tarafından takdir edildiResimli ve bu rol üstlenmekten korkmadı genç bir Bellucci artık. Ve yine oyuncu, kendisini bir kadın ya da Leydi James olarak görmeyi yeğler ve bu unvanla gurur duyuyor.

Monica Bellucci ve Leah Seydou - Bondiana'nın yeni bölümünün başlıca kahramanları

Daniel Craig ve Monica Bellucci

Monica Bellucci, Lea Seydou ve Naomi Harris - Bondiana'nın kadın kompozisyonu