Monica Bellucci parlaklık için fındık bir fotoğraf çekimi yaşının tüm fikirlerini çiğniyor

Ünlü bir aktrist ve sadece şık bir kadın51'de bile şaşırtıcı görünebileceğini bir kez daha kanıtladı! Paris Match'in yayınlanması için yeni bir fotoğraf oturumunda, İtalyan Monica Bellucci çok fazla utanmadan çıplak poz verir.

Doğru, bu kadının "biraz fazla 50" olduğuna inanıyoruzneredeyse imkansız. Zaman koşumu yavaşlatacak gibi görünüyordu ve genç yüzü ve baştan çıkarıcı bir vücuduyla hayranlarını memnun edecek çekici bir esmeri var.

Altıncı on yılın değişimini bile, bu kadınseksi, arzu edilen, kadınsı görünüyor. Paris Eşleşmesinin bir sonraki sayısında yer alan fotoğraf için Doberman filminin ve Yeniden düzenlenemez filmin yıldızı kendini biraz soymak ve havuzda biraz yüzmek için izin verdi.

51 yaşındaki Monica Bellucci parlaklık için yeni bir fotoğraf çekiminde çıplak görünüyordu

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı
Yaş ve sevgi hakkında iki kelime

Monica gazetecilere verdiği bir konuşmada Monica'ya verdiği demeçte,Erkeklerle, aşk ve yaşıyla nasıl ilgili olduğunu. Duygularını ve şefkatsiz bir romantizm hayal etmediğini söyledi. Yaş, sevgililere karşı tutumunu değiştirdi: Bir ortak sadece ona sadece fiziksel bir cazibe değil, aynı zamanda duygusal bir sıçrama da neden oluyor.

Monica Bellucci parlaklık için yeni bir fotoğraf çekiminde çıplak görünüyordu

Dünyadaki her şey için bir daha asla 20 olmamı istemem

Saati durdurdu