Beyonce'nin annesi Tina Knowles, yıldız kızının hamileliğinin

Ünlü Amerikalı moda tasarımcısı Tina Knowles, AnneÜnlü şarkıcı Beyonce, Variety dergisi tarafından düzenlenen Kadın Gücünün partisine konuk oldu. Tina gazetecilerle görüşürken, kızının hamileliği nasıl geçirdiklerini değil, neden bu partide olmadığına da değindi.

Tina Knowles

Tina Knowles

Beyonce harika hissediyor

Çok yakında ünlü şarkıcı Beyonceİkinci kez bir anne olur. Her geçen gün ikizler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle, akşamları Kadın Gücüne katılamayacaktı. İşte bu durum hakkında yorum yapmak için Knowles:

"Kızım olayları kaçırmaya zorlandıVe özellikle evden uzak olanları. Uçamaz ve sağlığını ve geleceğini önemseyen bir kadın gibi bu önerileri izler. Şimdi harika hissediyor ve teslimat için sabırsızlanıyor. Elbette, bu hamilelik Blue Ivy'nin kızı ile karşılaştırıldığında çok daha karmaşık, ancak 2 kat daha keyifli. Beyonce daima bir anda iki çocuğa hayat vereceklerini söylüyor. Harika değil mi? "

Beyoncé

Beyoncé

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini
  • Medya, Beyonce ve Jay Zee ikizlerinin isimlerini açıkladı

Tina, kendi türündeki tüm kadınların çok güçlü olduğunu söyledi.

Bundan sonra, Knowles her zaman çok güçlü olan ailesinden veya daha çok kadınlardan bahsetti. Beyonce'nin annesi şöyle dedi:

"Benim için çok zor olduğunda ya da girerim.Zor yaşam koşulları, hep bir atasözü hatırlıyorum "Kime verilir çok sorulur." Ailemizde, tüm kadınlar oldukça yeteneklidir, yani bizden daha fazla talep edilecektir. Evren bizi bu gezegene gönderdiğinde baştan beri hayatımızın basit olmayacağını biliyoruz. Bu nedenle bizden yukarıda verilenlerden en iyi şekilde yararlanmak ve belki de bu yaşamın bu zenginliği çözmek zorunda kalacağına hazırlıklı olmalıyız. "

Beyoncé yakında ikizler doğuracak

Beyoncé yakında ikizler doğuracak

Tina, kızları ailesinde yetiştirme meselesine kapılmadı:

"Her zaman Beyonce'yi sıkı tuttum veHer zaman ona güçlü olması gerektiğini söylerdi. Kızımın ve çocuklarının aynı şekilde yetişmesini çok isterim. Kendi başına düşecekleri zorluklarla baş edebilmelidirler. "

Buna ek olarak Knowles, bu yılKarşılaşılan Gala'nın yıllık kostüm topu kızı olmadan geçecek. Beyoncé, kariyerini geçici olarak askıya almaya ve bütün sosyal etkinliklere katılmaya karar verdi; bu da, kendisini tamamen kocasına ve çocuklarına adamak için kullanıyordu.

Beyonce zaman için laik olaylara katılmayı bırakacak

Kocası ve kızı ile Beyonce

Kocası ve kızı ile Beyonce

Tina Knowles ve Beyonce

Tina Knowles ve Beyonce