karanfilde barbekülerle rianna

Karnaval Barbados adalarında her yıl düzenleniyorhasatın bittiği şerefine. Bu yıl ünlü Amerikan şarkıcı Rihanna'nın varlığıyla bu etkinlik onurlandırıldı. Pop diva sadece karnavalı ziyaret etmedi, aynı zamanda etkin bir rol aldı. Bu arada, kara yıldızı ilk defa resmi tatil gününe gelmiyor, şu an Amerika'da yaşıyor. Ancak şarkıcı, evdeki gürültülü olayı ziyaret etmenin doğrudan görevini üstleniyor.

Barbados'da Rihanna dansları

Karnavalda Rihanna daima dolu bir şekildearkadaşlarımla birlikte. Bu sene, şarkıcı herkesi olumlu hava ile değil, aynı zamanda halkın önünde göründüğü giysilerle de şaşırttı. 2015 yılında Barbados'daki karnavalda Rihanna, taşlardan ve kristallerden oluşan mini bir bikini idi. Eleştirilere göre, bu yıl şarkıcının kıyafeti, geçen sene festivaldeki görüntüleriyle karşılaştırıldığında en açık sözlü oldu. Muhtemelen daha fazla heyecan yıldızın mayo üstünde oluşmuştur. Sonuçta, göğüs kafesi Rihanna'nın görkemli göğsünü zar zor içeriyordu. Şarkıcı gıcırtılı tarzı, tüyleri ve boynu, karnını ve kalçalarını süsleyen bir ölçek başlık ile tamamlıyor. Dostum makyajla bittim, söylemeliyim ki kıyafetle eşleştirildi, bu da bir kez daha yıldızın stilinin farklı bir anlamını gösteriyordu.

Barbados'daki Rihanna sadece açıkçasıDressed, aynı zamanda bazı şekillerde çözünmüş ve kaba davrandım. Şarkıcı, alkollü neşeli ruh halini sürekli olarak destekledi, çünkü elinden çıkmayan pop divanının davranışı hakkında konuştu. Ancak şöhretin iddia ettiği gibi, Barbados'daki karnaval, rahatlamak ve dinlenmek için harcayabileceği birkaç gün içinden biridir.

ayrıca bkz
  • Eric Schmidt ve Peter Dinklage
  • Iwan Rheon mavi?
  • Emily Ratazhkovski hayranlarının düzenli samimi çekim girmiştir

Belki de öyleyse, ancak karnavaldaki Rihanna konusundaki konuşmalar hala çok uzun sürecektir. Ancak, görünüşe göre şarkıcı rahatsız değil.

Barbados'daki karnavaldaki rianna1

Rihanna karnavalda barbados2'de

Barbados'daki karnavaldaki rianna3

Barbados'daki karnavaldaki Rihanna4

barbados5'daki karnavaldaki rianna5

barbados6'daki karnavaldaki rianna6

rianna karnavalda barbados7'de

Barbados'daki karnavaldaki rianna8

Barbados'daki karnavaldaki rianna9