Monica Bellucci'de ne haber şimdi

Seksi ve şehvetli İtalyan aktrisMonica Bellucci, pek çok kişinin kariyerinin başlangıcından itibaren izlemesi gereken bir idol ve bir örnek oldu. Ve o vurulan usta oyunculuk becerileri ve etkileyici filmler o kadar değildi. Tutkulu popülaritesinin ilk günlerinden itibaren İtalyan çekici figürüyle herkesi etkiledi.

Monica Bellucci gençliğinde ve şimdi

Gençliğinde Monica Bellucci figürünün parametrelerison derece çekici olduğu düşünülüyordu, ancak aktristin elli yılı geçtiğinde oranlarının hemen hemen değişmediği şaşırtıcı. Bellucci, 175 santimetre yüksekliğinde 64 kilogram ağırlığındadır. Bu tür parametrelerle aktris rakamı 89-61-89 oranında tutuyor. Monica'ya göre, hayatının tümünde gözlemlediği temel diyet doğru dengeli diyettir. Cildine ve yüzüne dikkat edin. Aktrisin elli olduğunu söyleyebilir misiniz? İki geç hamilelik olmasına rağmen, Monica Bellucci çiçek açıp gençleşmeye devam ediyor.

Monica Bellucci'nin kişisel yaşamı şimdi

Bildiğiniz gibi, Monica Bellucci evlendi.İki kez. İlk kocasıyla uzun sürmedi ve hızla dağılmıştı. Bundan sonra aktris erkekleri eldiven gibi değiştirdi, bir gün yalnız kalmadı. Bununla birlikte, 1999'da Bellucci, 14 yıldır yaşadığı Vincent Kassel, hayatının sevgisini karşıladı. Bu birlik ünlüler arasında en kalıcı olanlardan biri gibi görünüyordu. Bununla birlikte, aktörler 2013'te ayrılmalarını açıkladılar. İlişkilerin dağılımının açık ve net bir nedeni vardı, ne Monica ne de Vincent adını almamıştı. Bununla birlikte, kamuoyu ünlülerin kişisel yaşamı ile aktif olarak ilgilendi.

Monica bugüne kadarSinema, ama zamanlarının çoğunu çocuklarıyla geçirmek, şimdi onun için en önemli olduklarını iddia ediyor. Ayrıca, şimdi yıldız fizik aktivitelerine katılan figürüne çok fazla dikkat ediyor. Programında seyahat etmek için bir yer var.

Şu an kiminle Monica Bellucci'yi buluşturan soru,Uzun cevapsız kaldı. Ancak son zamanlarda aktris durumu açıklığa kavuşturmaya karar verdi. O bugüne kadar o erkek temsilcilerinden herhangi biriyle ilişkisi olmadığını açıkça belirtti. Tutkulu Monica'nın insanları hayat boyunca göz ardı etmediği zaman yalnız zaman geçirdiğine inanmak imkansızdı. Bununla birlikte, Monica Bellucci kendisine, yalnız olduğunu ve gelecekte en çok seveceğiniz birlikler hakkında düşünmediğini söyledi.

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı

Fakat aktrisin hayranları, kocasıyla olan molanın Bellucci'ye ağrısız bir şekilde geçmediğini tahmin ediyorlar; bu sürekli yıldızın bloglarında yazıyor. Belki de yalnızlığının gerçek nedeni budur.

monica Bellucci1'de ne haber var

Monica Bellucci2'de ne haber var

monica Bellucci3 de haber ne