Monica Bellucci, Lea Seydou, Naomi Harris

James Bond'un hayranlarıSabırsızlık, ana rol oynamış aktörlerin "007: Spectrum" isimli yeni filminin prömiyerini bekliyor ve basın ile aktif bir şekilde iletişim kuruyor ve çeşitli fotoğrafçılıkta yer alıyor.

Photoshoot Rhapsody Dergisi

Monica Bellucci, Lei Seydou, Naomi Harris (yeni "Bond girls") parlak Rhapsody Dergisi için rol aldı. Bu çekim kaseti destekleyen bir promosyon.

Ünlü aktrisler yayın kapağını süsleyip röportajlar verdi.

Monica Bellucci

Lea Seydou

Naomi Harris

Sultry Monica Bellucci

"007: Spectrum" öncesi Bond kızları sadece genç bayanlar oynadı, bu sefer bu rol 51 yaşını dolduran Monica Bellucci'ye gitti.

Bondiana'ya katılımıyla ilgili yorum yapan oyuncu, yönetmenlerin yalnızca genç bedenin güzelliğini değil, aynı zamanda bilgeliği ve yaşla geçtiği cinselliği takdir ettiği için şanslı olduğunu belirtti.

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı

«007: Spektrum»

Gişe rekorları kıranların galası çok yakında gerçekleşecek - 5Kasım. Hikayeye göre, Gizli Ajan (Daniel Craig oynuyordu) bir sonraki görevi tamamlamak için Mexico City'ye ve Roma'ya gider. İtalya'da ünlü cürümün dul eşi olan kahramanı Belluçi Lucia Schiarra ile görüşür.

Sonra Bond, Spectrum organizasyonunun faaliyetleri hakkında öğrendiği gizli bir toplantıya gider. Ajan 007, sınıflandırılmış ofisi çökertmeye karar verir.

Film 5 Kasım'da prömiyeri alacak

Monica Bellucci ve Daniel Craig

"007: Spectrum" un kadrosu