pop Jennifer Lopez

Amerikan yıldızı - şarkıcı, dansçı, aktrisVe başarılı bir iş kadını, Jennifer Lopez, yetenekleri için değil, aynı zamanda üstün formlarıyla ünlü oldu. Lüks "beşinci nokta" uzun yıllardır bir konuşma konusu olmuştur. Erkekler yıldıza ibadet ederler ve kadınlar onun gibi olmaya eğilimlidirler. Dahası, Jennifer Lopez kendisi, bir milyon dolarlık sigortaya karar vermiş olan ganimetinden gurur duyuyor. Eh, gerçekten dikkat çekmeyi hak ediyor!

Parametreler Dzhennifer Lopes rakamlar

Başlangıçta Bronx'tan gelen sıcak bir Latin Amerikalı,imrenilecek biçimlere sahiptir. Ve mümkün olan her şekilde yıldızı, lüks, tuvalet takımları, derin kesimler ve dekolte giyinerek bunu gösteriyor. Jennifer Lopez figürlü armut sahibidir. 1,67 m büyümesiyle, 55-56 kg ağırlığındadır. Ancak yıldızın parametreleri 94-65-100 cm.

Jay Lo, sadeceMüzik ve sinema, aynı zamanda moda endüstrisinde popülaritesini değiştirerek J.Lo markasını yarattı. Kendi adına büyük istekte bulunan bir takım elbiseler ve parfümler üretiyor.

Kalçalar Jennifer Lopez

Olağanüstü bir "beşinci nokta" nda yıldızlar her yerde söylenir. 46 yaşındayken aktris onu mutlu bir şekilde sahneye koydu ve kısa elbiselerle sokakları dövdü. Ve bugün şarkıcının rakibi Kim Kardashian'a sahip olmasına rağmen yıldız her seferinde en iyisi olduğunu kanıtlıyor.

Sonbaharda Vegas'ta bir müzik festivali düzenlendi,Şarkıcının programın ana konuğu olduğu yer. Gösteride Jennifer Lopez baştan çıkaran bir beyaz mayo giymiş sıkılaştırılmış kıç sahnesinde gösteri yaptı. Böyle bir hediye, sıcak ve fırtınalı alkışlarla halk tarafından kabul edildi. Ve şarkıcı yakında onları memnun etmeyi taahhüt etti ve 2016'da Las Vegas'ta planlanan yeni konserleri duyurdu.

Bütün iyi dilekçilere rağmen,Jennifer Lopez'ın plastik kalemi yaptığını iddia ediyor. Her ne kadar şarkıcı kendisi tüm Latin kökenlerinin ağız sulandırıcı formları ile meşhur olduğunu iddia etse de elastik rahibesi sadece kalıtım değil aynı zamanda uzun ve yorucu bir eğitim sonucudur.

ayrıca bkz
  • Kim Kardashian medyada "dürüst" resimlerin görünümünü sonra eğitimine kendini yedek değil
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek

Yıldızın birkaç yıl önce olduğu gerçeğine rağmenİkizler doğurdu, bugün onun rengi hala seksi ve dişil görünüyor. Ve bu yıldızın ve kızının havuza girdiği fotoğraflarda görülebilir. Bir mayoda Jennifer Lopez figürünün çok ince olması, midede iyi bir basın görünmesi ve bacaklarının takdire değer olduğu dikkati çekmiyor.

Fotoğraf çekimi Jennifer Lopez

Jennifer Lopez beyaz bir mayo içinde

Jennifer Lopez beyaz elbiseli

Jennifer Lopez sahnede

Güzellik Jennifer Lopez

Jennifer Lopez frank elbiselerini sever

Jennifer Lopez'in doğal görüntüsü

Jennifer Lopez, kızıyla havuzda

Jennifer Lopez'in akşam görüntüsü