Rihanna'nın Sarı Elbisesi

Popüler Amerikalı şarkıcı RihannaHalkı şok seviyor. Dahası, yalnızca sahnedeki davranışlarından değil aynı zamanda giysilerdeki görüntülerden de. İnternette ve parlak yayınlarda bir aydan fazla tartışılan muhteşem saç modelleri ve makyajlarıyla, şarkıcıyı delicesine dürüst kıyafetler, şeffaf elbiselerle defalarca gördük. Kırmızı halı üzerinde Rihanna'nın bir sonraki büyük sürümü moda dünyasında "Oscar" olarak da bilinen Met Gala'ydı.

Unutulmaması gereken bir elbise

Bu olay 4 ila 5 Mayıs gecesi düzenlendi.New York Metropolitan Museum of Art. Ünlü bir kitleyle yüksek sesle bir toplumsal partiye girmek için yirmi beş bin dolarlık bir bilet satın almak gerekiyordu. Bu vesileyle, dünya çapında bir isim taşıyan yıldızlar dikkatle etkili elbiseler seçerler ve birbirlerini aşmaya çalışırlar. 2015'te Rihanna açıkça en parlaktı, çünkü kıyafeti Kim Kardashian, Beyonce, Miley Cyrus ve Jennifer Lopez'e ödenen gerçeğine rağmen onun yanında bulunan bütün paparazzileri topladı.

Özel görüşlere Rihanna sarı elbisesine verildiHacimsel bir tren ve kürk döşeme ile. Bazı blog yazarları ve gazeteciler, bir uzmanın böyle bir şaheser için çalışmadığı ve birkaç yıldır açıkça kullandığı izlenimini edinmiştir. Daha sonra şarkıcının ağzından, elbisenin Çinli tasarımcı Guo Pei tarafından iki yıl gerçekten oluşturulduğu biliniyor. Rihanna'nın sarı elbisesi, sarı kürk ile kesilmiş ve altın desenlerle işlenmiş, çoklu metre kuyruklu bir kuyruğa sahiptir.

ayrıca bkz
  • Kim Kardashian onun sıradışı açıklayıcı giysiler ile kamuoyuna karıştırmıştır
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Liam Hemsworth ve Mayli Sayrus akrabalarının daire içinde hafta sonu geçirdi

Rihanna'nın ağını havaya uçuran elbisesi, uzunGörme ve işitme zamanıydı. Gerçek şu ki İnternet kullanıcıları komik memlerin bir çoğunu yaratmaya başlamışlardı, en popülerleri tüylerin omlet ve pizza için bir taban ile benzerliği oldu.

Sarı elbise yakın çekimde Rihanna

Rihanna düzleşmiş bir trenle adımları tırmanıyor

Rihanna'nın korumaları tren taşımasına yardım ediyor

Bir mankenin üst katmanı

Rihanna'nın elbisesindeki Memes

Meme Rihanna'nın poğaça şeklindeki elbisesinde

Meme Rihanna'nın kavrulmuş patates elbisesinde

Meme Rihanna'nın elbisesinin tığ işi şeklinde

Domatesli pizza şeklinde Rihanna'nın elbisesindeki Meme