Daniel Craig ve Monica Bellucci

"Bondiade" in sonraki bölümünün prömiyeri 2015 sonbaharında gerçekleşti. Birçoğu bu resmi bekliyordu, çünkü Daniel Craig ve Monica Bellucci tarafından birlikte çalındı.

Daniel Craig ve Monica Bellucci'yi birleştiren nedir?

Monica Bellucci'nin hayranlarıonların güzel putlarına "Bond girl" rolü teklif edildiğini öğrendi. Ünlü bir modeli ve aktris, geçtiğimiz günlerde 50. doğum gününü kutladı ve harika görünmesine rağmen, Bellucci genç kızla hiçbir şekilde bağlantı kurmadı. Bu nedenle taraftarlar hakaret ve saygısızlık için böyle bir öneri bulmuşlardır.

Olasılığa oldukça farklı yanıt verildi"007: Spectrum" filminde rol alan Monica Bellucci. En güzel İtalyan kadını, "En eski Bond kızı" manşetlerine mizah ile tepki gösterdi ve muhteşem olduğu halde muhteşem olsa da resmin küçük kısmını oynadı. Leah Seydou'nun filmde başka bir Bond geçidi oynaması da utanıyordu. Bu aktris, Monica'nın kocası Vincent Cassel'le olan 2013'teki molasından önce 21 yıl boyunca Bellucci'den genç değil, aralarında bir romantik bir ilişki ortaya çıktığını ve ortak bir resimle onunla birlikte oynadığını söyledi.

Monica'nın gazetecilere sorduğu tek şey- "Bond kadın" ya da "Lady Bond" adını verdikleri - yıldızın yaşı hakkında karmaşık olmadığı ve onu gizlemediği biliniyor, ancak bu konuda şakalar dinlemek niyetinde değil.

Monica Bellucci ve Daniel Craig birlikte mi?

İki ikonik aktör filmde harika görünüyordu. Bu arada, Craig'in yaşı Bellucci'den çok farklı değil - Bond 47 yaşında.

Her durumda, Monica Bellucci,aşkla ilgili durum, yaşın önemi yok - öncelikle, 50 yaş ve üstü erkek ve kadınlar oldukça cazip olabilir ve ikincisi, önemli değil, ancak görünüş değil, iç kıvılcım.

Monica'nın ateşlediği bu kıvılcımdı.Bellucci, yakınlarda piyasaya çıkan bir filmde dul olarak cesur bir özel ajan Craig ile reenkaratlandı. Aktörler mecburen tutkuyla oynadıktan sonra, Monica Bellucci ve Daniel Craig'in birlikte yaşadıkları hakkında söylentiler yaymaya başladı. Aslında bu doğru değil - Monica ve Daniel iyi anlaştı, aralarında işe yarayacak hiçbir şey yoktu. Monica Bellucci, bir görüşmede Daniel Craig'le işbirliği yapmaktan çok memnun olduğunu belirtmesine rağmen kendisini hem ekranda hem de hayatta bir beyefendi olarak gösterdi.

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı

Buna ek olarak, aktris ve Bond öpüşme keyif aldı.

Monica Bellucci, Bond hakkındaki resimde küçük ama canlı bir rol oynamıştır

aktör sette birlikte rahattı.

Bellucci ve Craig neredeyse aynı yaştalar

Genç aktrislerle bile olsa, Bellucci harika görünüyor

Bond kadın Monica Bellucci

Monica Bellucci, Bondiad'ın dul eşiğini oynadı

Lea Seydou ve Monica Bellucci, Ajan 007 ile birlikte

Monica Bellucci ve Daniel Craig çekim sonrası fotoğraf çekimlerinde

Monica Bellucci ve Daniel Craig'in tutkulu öpücüğü