Aktris Audrey Hepburn'ın varisleri, yıldızın nadir görüntülerini gösterdi

Eşsiz fotoğraf sergisi "Audrey Hepburn: simgenin portreleri" içinde olağanüstü İngiliz aktrisin oğulları halka nadir ve bilinmeyen resimleri gösterdi.

Oscar kazanan, cazibesinin, kadının ve güzelliğin tüm parlaklığında fotoğraflarda görünüyor. Internetteki Bayan Hepburn'un artık neyi mümkün olduğunu görmek için.

ayrıca bkz
  • Odri Hepbern kıyasla patlama ile Emily Ratazhkovski
  • Anne Hathaway Biyografisi
  • Audrey Hepburn yaşlılıkta

Gerçek stil simgesi

Audrey Hepburn bir model olarak kabul edildi.hayat. Ünlü Fransız couturier Hubert Zivanshi'nin müzesiydi. Zarif ve aynı zamanda sadeliğinde şaşırtıcı olan Audrey'in görüntüsü, günümüzde pek çok ünlüü kopyalamaya çalışıyor. Ancak itiraf etmek gerekir ki, "Roma Tatili" ve "Tiffany'de Kahvaltı" nın yıldızı sadece eşsiz olduktan sonra bu kadar basit değil!

Doğal olarak, yeni, şimdiye kadar değilYayınlanan fotoğraf aktrisi, basında ve yeteneği taraftarları arasında ciddi bir heyecan yarattı. Aktris, model ve hayırsever Lucas Dotti ve Sean Hepburn Ferrer'in oğlu, mutlu bir şekilde onun fotoğraflarını gösterdi. Bu projenin temel amacı, Audrey'nin gerçek hayatta ne gibi olduğunu halka göstermektir.

Şahane bir kadındı - zarif, şık, mütevazi, yetenekli.

Parlak Audrey Hepburn çok zor bir kader geçirdi

Tanınmış stil simgesi, Hubert Jivanshi'nin müziği kendisi

Filmin ilk büyük rolü ona bir Oscar getirdi.

Aktris Audrey Hepburn Çok Oyunculu

Hayatının son yıllarında yardımseverlik yaptı.