Sophie Marceau ve Monica Bellucci

İki keyifli oyuncu ve arkadaş Sophie Marceau ve Monica Bellucci, uzun zamandır stil ve kusursuz lezzet simgeleri olarak değerlendirildi.

Monica Bellucci - İtalyan, yürüyüş ve görgü kurallarıBu da onu rakipsiz Sophia Loren ile karşılaştırıyor. Ve Sophie Marceau, bir zamanlar erotik rolleriyle halkı endişelendiren bir Fransız kadın.

Sophie Marceau ve Monica Bellucci: İlişkiler

Çok uzun zaman önce yetenek, beceri ve olağanüstü değildiKarizma Sophie Marceau ve Monica Bellucci, "Sadece geri dönmeyin" filminde dünyaya gösterdiler. Bu filmde aktrisler aynı karakteri canlandırdı - bir gazeteci Jeanne, hayatında tuhaf şeyler başladı. Kahramanın istikrarlı ve mutlu aile yaşamı dağılmaya başlar ve görünüm geri dönüşsüz biçimde değiştirilir ve en ilginç dramatik değişiklikler yalnızca onun tarafından fark edilir. Komplo ilginç ve aktrisler büyüleyici, bir anlamda, Monica ve Sophie, ancak, her zaman görevi mükemmel bir şekilde başa çıkıyorlar.

Ancak sadece kusursuz oyunun dikkatini çekmiyorHalka resmi değil, daha çok Cannes Film Festivali'nde muhteşem bir aktris görüntüsü sundu. İki arkadaş ve meslektaşları Sophie Marceau ve Monica Bellucci kutlamaya hemen hemen aynı kıyafetlerle geldi; elinde tutun ve gazetecilere tatlı gülümseyerek. Aralarındaki ilişkinin gerçekten samimi olduğu ve uyumlu çalışan bayanlarının oldukça mutlu olduğu dikkati çekti. Sophie Marceau ve Monica Bellucci'nin birlikte oynamak istedikleri uzun zamandır birlikte olduklarını ve ilişkilerinin filme alınması sırasında daha da güven ve samimi olduğunu belirtmek gerekir. Oyunun farklı mizaç ve tarzına rağmen, aktrisler birbirleriyle doludur ki kızkardeşidirler.

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı

Bu arada ünlü festivallerden kısa süre önce ELLE dergisinin "Makyajsız Yıldızlar" özel bir projesinde yer aldılar.

Sophie Marceau ve Monica Bellucci filmde Sadece geriye dönüp bakma

Sophie Marceau ve Monica Bellucci, Cannes Film Festivali'nde

Sophie Marceau Monica Bellucci ve Marina de Van