Monica Bellucci ve Telman Ismailov

Monica Bellucci ve Telman Ismailov birlikte - Azerbaycan gazetelerinin başlıkları, aktris 17 yıl süren ilişkiden sonra nihayetinde kocası Vincent Cassel'i vazgeçmeye karar verdiğinde parladı.

Monica Bellucci ve Vincent Cassel arasındaki ilişki 17 yıl sürdü

Söylentilere göre, Bellucci ve Kassel arasındaki boşanma, kocasının ihanetinden kaynaklandı.

Monica ve Vinsan boşanmaya rağmen birbirlerini seveceklerini söylüyor

Monica Bellucci ve Telman İsmailov birlikte söylentiler mi yoksa hakikat mi?

Bilgi Monica Bellucci ve Telman2009 yılında Telman tarafından düzenlenen Türkiye'de otelin açılışında İtalyan güzellikleri kutlamayı ziyaret ettikten sonra İsmailov bir düğün oynamaya karar verdi. Bellucci 600 kişilik VIP vatandaştan oluşuyor ve özel ilgi gösteriyor. İddia göre, Cherkizovsky pazarının eski sahibi ve Rusya'nın en zengin işadamlarından biri, art arda aktris ile fotoğraflandı. Boşanmanın sansasyonel haberi doğrulandığında, Monica Bellucci ve Telman Ismailov'un bir romanının söylentileri yenilenmiş enerjiyle patlak verdi.

Monica Bellucci ve Telman uzun süredir yorum yapmadıMedyanın şüpheleri, sadece bu söylentileri uyandırıyor. Ve nihayet İtalyan dergisi Vanity Fair Monica ile yapılan röportajda, nihayetinde, söylentilerin nereden geleceğini bile tahmin edemediğini söyledi. Şimdi kimseyle tanışmadığını da ekledi. Dahası, Telman Mardanoviç'in karısı ve iki yetişkin oğlu var. Oligark'ın resmi web sitesinde Telman'ın karısına ayrıldığını ve her sabah mücevherlerine şüphesiz imreneme yapabileceğini gösteren bir not çıktı.

İşadamı Sarhan'ın oğlu sorulduğunda, aileninMonica Bellucci'nin babası Telman İsmailov'la evlendiğine dair bilgilere tepki göstererek, bu söylentilere dikkat etmediklerini söyledi çünkü saçma.

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı

İtalyan aktris ve en çekici kadınlardan Monica Bellucci ve milyoner Telman İsmailov'un evlilik geçirdiği ve konuşmalarının devam ettiği konusundaki söyleşiler.

Monica Bellucci kızlarıyla birlikte

2015'te İsmailov'un servetinin 600 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor

Telman ve Sarhan Ismailov

Monica Bellucci ve Telman Ismailov, otelin açılış töreninde

Paparazzi, Monica ve Thalmann'ı bir defadan fazla gördüklerini söylüyor

Monica Bellucci boşanmadan sonra yalnız olduğunu iddia ediyor