David Beckham ve karısı Victoria

Yakın tarihli bir röportajda David Beckham şunu itiraf etti:Karısı Viktoria'ya, çocuk yetiştirme konularında destek bulamıyor. Zor aile koşullarında David, oğullarının ve küçük bir kızının bireyselliğini korumaya çalışır; babası büyümesine tolerans gösterir, ancak Victoria aksine davranışlarını kontrol edemediğinden endişe eder.

Küçük bebekler - küçük sorunlar?

Ailenin çatışma durumları nedeniyle kızgınlık yaşıyorBabasını taklit etmek için her şeyi deneyen ve ayak izlerini takip eden Brooklyn oğlu yetişiyor. Genç adam, futbolda önemli ilerleme kaydederek modelleme işinde bir kazanç sağladı ve önemli kararlar verecek kadar olgunlaştığına inanıyor. David büyük oğlun tüm gayretlerini desteklemekte ve ona tam bir özgürlük vermektedir. Victoria aksine, "sevilen küçük oğlanın" tercihlerini çok kıskandı, dezavantajlı anne de kızlarla yaptığı görüşmelerden endişe duyuyor.

Kızımı nerede çalışmaya vereceğim?

Ailenin arkadaşları bu gerginliğinBeckham ve 4 yaşındaki kızı Harper geleceği farklı bir vizyon ile ilişkili ilişkiler. Victoria - üç oğlundan mutlu anne, kızı doğum hayal ve ne zaman oldu, kız bale okuluna gidiyor olduğu tespit edilmiştir. Ve Harper onu şımartmak etrafında, elbette, David babası ve futbol tapan ve.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Ailenin babası ölçekleri eşi ile ilişkisinde mutluluğu ve çocuklarının özgürlük ve huzur koymak zor bir durumda idi.

Futbol, ​​eş ve çocuklar David Beckham'ın ana mücevherleridir

Baba ve büyük oğlu

Brooklyn Joseph Beckham, Beckham'ın oğlu

David Beckham üç oğluyla

Sıkı anne Victoria Beckham, oğlu Brooklyn Joseph'le birlikte

Adil düşünen babası David Beckham