Grammy 2016'daki Lady Gaga

58'inci ödül töreniÖdüller Grammy 2016. Şov dünyasının en moda dergilerinin başlıkları, ödüllendirilecek yüksek anlar ile parıldıyor. En unutulmaz şarkıcılardan biri de çok çirkin bir şarkıcı Lady Gaga'ydı. Yıldız, törene varışta değil, aynı zamanda performansıyla da şok edici bir izlenim bıraktı. 2016'daki Grammy Ödülünü özetleyen Lady Gaga, en sıradışı kişiliklerden biri ve en kötü kıyafetlerden birinin sahibi olarak tanınmıştır.

Lady Gaga'nın Grammy 2016'daki beklenmedik adımıBu yılın Ocak ayında ölen efsanevi İngiliz şarkıcı David Bowie'nin anısına yaptığı performans. Çirkin yıldız Bowie'nin repertuardan sekiz hit yaptı. Aynı zamanda, gösterinin tamamını beyaz pantolon kıyafeti ile David'in tarzında kırmızı bir perukla sergiledi. Lady Gaga'nın büyüleyici performansından sonra, sosyal ağlar tam anlamıyla "Bowie canli!" Sloganı ile patladı. Yıldız, şahsen Davut'u tanımadığını, ancak şarkıcının sahne rolünü gösteren dövme yapmak için kendisiyle olan muhaberesini tuttuğunu kaydetti.

Grammy 2016'da Lady Gaga Giydirme

Ayrıca, görüntünün hangikırmızı bir halı üzerinde abartılı bir şarkıcı çıktı. 2016'daki Grammy'de Gaga, aynı fıstık makyajı ve ateş saçlarıyla parlak bir mavi kıyafetle "gözlerini yırtıp" çıkartarak, herkesi bir şok haline getirdi. Şarkıcının elbisesi pek ciddiye alınamaz. Kıyafet, yazlık ceket ve uzun bir ceket arasında bir şeye benziyordu.

ayrıca bkz
  • Lady Gaga, ajan Christian Karino ile evlenecek.
  • müzikal "Bir Star Is Born" filme sonu onuruna bir partide Irina Shayk ve Bredli Kuper
  • Lady Gaga kendini utanç verici buldu: şarkıcı yalın bir leopar elbise giymişti!

Aynı zamanda, uyluk için en yüksek çentikakşam resmine uymuyordu. Lady Gaga'nın çirkin yayları kırmızı ayakkabılarla yarı dans tarzında tamamlandı. Ekstra yüksek platform olağanüstü bir yıldız için uzun zamandır norm haline gelmiştir. Bununla birlikte, şarkıcının seçtiği ayakkabıların koyu kırmızı tonları parlak mavi bir elbisenin arka planına karşı anlaşılır değildi.

Grammy 2016'da Elbise Lady Gaga

Makyaj ve saç modelleri Lady Gaga, Grammy 2016'da

Lady Gaga, David Bowie'nin anısına 2016'da Grammy'de performans sergiledi.