Şarkıcı Beyonce kocasının aşırılıktan şikayet ediyor

Ve tekrar Beyonce'nun yıldızlı ailesindenVe Jay Z bulutlar topluyorlar. İçerdekiler batı magazin gazetelerine, mulatto-çikolatanın kocasının tur sırasında ona eşlik etmesini istemediğini söyledi.

Yakın gelecekte popüler şarkıcı yeni albümü Formation'u desteklemek için tura çıkmayı planlıyor. Medya, şarkıcının, Jay Z'yi onunla birlikte almayı kesinlikle reddettiğini bildirdi.

- Beyonce'nin kişisel alana ve biraz ihtiyacı varÖzgürlük ve koca bunu anlamıyor. Her yerde onu izliyor, kelimenin tam anlamıyla bir dakikalığına bırakıyor. Bu, vokalisti büyük ölçüde eziyor - yıldız çiftinin yakınında bulunan kişinin basını.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini
Kişisel hayat, yaratıcılığın önünde engel teşkil etmemeli

Ortaya çıktığında, kocasının kıskançlığı yayılmıyorSadece kişisel ilişkileri alanında. Her yerde topuklu takip ederek yaratıcılık yapmak için yetenekli bir kar vermiyor. Jay Zee son derece egemen bir karaktere sahiptir. Eskiden elindeki her şeyi elinde tutar ve hakimdir. Karısı, tur boyunca iş odaklanmak ve yeni şarkı yazmak istedi ve bir rapçi varlığında bunu yapamaz.

- Gerçekten de gergin olduğundan dolayıaile sürekli işi özel alanla karıştırıyor. Beyonce, hava gibi özgürlüğe ihtiyacı var, böylece kendini müziğe ve yaklaşan konser turuna adayabilir "dedi.

Beyonce kocasının sürekli kontrolünden bıkmış

Şarkıcı, Jay Z ile turda gitmesini yasakladı

Beyonce kocasının yaratıcılığını bastığını hissediyor