Beyonce ve Jay Z boşanıyor

Dünyadaki en güçlü çiftlerden biri olan Beyonce veJay Zee, boşanma söylentilerine maruz kaldıkları ikinci yıl. Yıldız ailesi en güzel ve mutlu olanlardan biri olarak kabul edildi. Resmi olarak Beyonce ve Jay Zi ilişkilerini 2011'de sağlamlaştırdı. Düğünden bu yana kelimenin tam anlamıyla "günah olmadan" bir çift olarak kanıtlandılar. Onların tutkulu ve tutkulu aşkı kişisel bloglarda basında, ortak bir turda sahnede görülebilir. Düğünden bir yıl sonra, ünlülerin bir kızı Blue Ivy'ye sahiptiler. Bebeğin görünümü yıldız güvercinlerin güvenilirliğini ve kaynaşmasını onayladı.

Yine de, medyada 2014 ortalarındaJay Z Beyoncé'yi değiştirdiğine dair söylenti sızdırdı. Gazetecilere göre, seçimi Amerikalı şarkıcı Rihanna'ydı ve Rihanna da iş dünyasında bir mütevelliydi. O sırada, rapçinin karısı, Jay Z'nin Beyonce ve Rihanna ile birlikte bulunduğu sosyal ağda bir fotoğraf yayınlayarak bu dedikoduların etkin şekilde reddedilmesini eritti. Çok geçmeden gençler bir araya gelerek bir araya gelerek izleyiciye tutkulu sevgi, tutku ve birbirlerine olan güvenlerini gösterdiler.

En son haberler - Beyonce ve Jay Z boşanıyor!

Aşkta birbirlerine yüksek sesle kabul edilmelerine rağmenVe sıcak aile çekimlerinde, Beyoncé ile Jay Z arasındaki ilişkinin nihai bir boşanmaya götürdüğü anlaşılıyor. Şarkıcının arkadaşlarının söylediği gibi, Beyonce taklit ve mutluluk göstererek bıkkın. Bütün bunlar bir maske ve bir yalandır. Aslında Jay Z, şarkıcının bildiği karısını uzun zamandır aldatıyor. Söylentilere göre, çift birlikte değil ve turda Beyonce ayrı bir odada oturuyor.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Doğru olduğu sürece zaman bize söyler. Bu arada, yalnızca olayların gidişatını izlemek kalıyor.

Beyonce ve Jay Zi, boşanma konusundaki söylentilerini inkar eden ortak bir konserde

Beyoncé, Jay Zee ve MTV Müzik Ödülleri 2014'teki kızı

Beyonce, Jay Zee, Rihanna - üçlü seviyorum