İnternette, kıyafeti Meta Gala-2016 ile nasıl alay ettiniz?

Ağdaki Met Gala'yı komik gördükten sonramemes, kullanıcıların yıldız güzelliklerinden esinlenerek yaratılması. Geçen yıl, omlet kıyafeti giymiş olan Rihanna ve ateşli bir şapka takmış olan Sarah Jessica Parker dağıtım altına girdi. 2016'da, kullanıcıların "hasat" fazlasıyla büyüdü!

Beyonce Akne

Eleştirmenlerin çoğununBeyoncé'nin kırmızı halıda göründüğü Givenchy elbisesini beğendiğinde, şakaclar onun modelini siyah uçlardan etkilenen bir yüzün sağlıksız derisine benzetiyorlardı. Bu gibi düşünceler, terzilerin giysilerini cömertçe sergiledikleri incilerden kaynaklanıyordu.

Rita Ora ve toz için çırpma

Rita Ora'nın tuvaleti dikkatsiz kalmadı. Toz temizleme için bir fırça kazıcısı ile karşılaştırıldığında, devekuşu tüyleri ile süslenmiş Vera Wang markasından bir elbise.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Londra'da Bella Hadid ve Kendall Jenner Pride Parade yer aldı
  • Kim Kardashian medyada "dürüst" resimlerin görünümünü sonra eğitimine kendini yedek değil

Diğer dernekler

Parlak sarı tuvalet Solange Knowles hatırladıÇiplerin kullanıcıları. Hafif eliyle Selena Gomez karikatürün kahramanı Ronald MacDonald oldu "Tavuk kümesinden kaçma", "Star Wars" daki Kim Kardashian android ve Saray Jessica Parker, Alexander Hamilton ile karşılaştırıldı.

Lady Gaga'nın kostümü bir çöp tenekesi, Michelle Monaghan'ın çöp torbasıyla hazırlanmış kıyafeti ve Kendall Jenner'ın renkli taşlarla yaptığı elbisesi vardı.

Rita Ora ve toz için çırpma

Knowles ve patates cipsi bırakın

Selena Gomez ve Ronald McDonald

Katy Perry ve "Tavuk kümesinden kaçmak" ın kahramanı

Kim Kardashian ve android-çevirmen Tri-pi-o

Sarah Jessica Parker ve Alexander Hamilton

Lady Gaga ve bilgisayar çipi

Michelle Monaghan ve çöp torbası

Kendall Jenner ve çok renkli fayanslar