Victoria Beckham ve David Beckham 2016'dan boşandılar

Şov dünyasının dünyası büyüleyici olmakla kalmıyorKonuşmalar, canlı şöhretler ve putlar, bunlar ayrıca dedikodu, dövüş ve halk skandallarıdır. Bununla birlikte, adı sadece olumlu değerlendirmeleri hak eden yıldızlar da var. Bunlar Victoria ve David Beckham. Aileleri en güçlü olarak kabul edildi ve sendika en güzeliydi. On yedi yıl boyunca bu çift kendini örnek gösterdi. Ancak, onların mutlu zamanı sona erdi gibi görünüyor. Nitekim, 2016 yılının başında medyada Beckham ailesinin parçalanmasıyla ilgili manşetler görülmeye başlandı.

2016'da olası Beckham boşanmasının nedeni

Başlangıçta, birçoğu, bu kararların- Birisi başarısız espriler. Bununla birlikte, son yıllarda taraftarlar giderek Victoria ile David arasındaki ilişkiden endişe duyuyorlar. Bildiğiniz gibi, ünlü İngiliz futbolcusu, ekibini orada satın alarak ABD'ye taşınmaya karar verdi. Karısı derhal ikamet değişikliğine karşı çıkarak Londra'da kalmayı tercih etti. 2016 başlarında yapılan bu tartışma sonrasında konuşma, Beckham'ların boşandıklarına başlamıştır. Buna ek olarak, gazeteciler bir zamanlar vatana ihanet üzerine yakalanan Davut'un karısına artık güven vermediğini tahmin etmeye başladılar. Victoria da, kendi markasını teşvik etmekle çok meşguldür ve kocasına çok az dikkat etmektedir.

Medya defalarca doğrudan öğrenmeye çalıştıÜnlüler ilişkileri hakkında gerçeği. Bununla birlikte, Şubat 2016'ya kadar ne David, ne de Victoria Beckham boşanma konusu hakkında yorum yapmadı. Kışın son ayında, yıldız aile tatil yerindeydi. Geri kalanından sonra Beckham, eşiyle olan ilişkiye dair tüm şüpheleri ortadan kaldırdı ve Instagram'da bir fotoğraf hazırladı. Resimlerde mutlu çift sürekli elinde tutun ve tutkulu öpücüklere şımartın. Ayrıca, David küçük kızının yanında bir bikini bulunan Victoria'nın bir fotoğrafını yayınladı ve resmi çok gülünç ve sıcak bir yorumla imzaladı.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Böyle nazik bir iklime sahip bir ailede, ilişkiler gergin ve boşanma olasılığı düşüktür.

Victoria Beckham, kızı olan Harper'le birlikte 2016'da

Victoria ve David Beckham tatildeyken 2016

David Beckham, Victoria Beckham 2016 gösterisinde