Travis Fimmel ve eşi

Avustralya aktörü şimdi aktif olarak gelişiyorBirkaç başarılı projeye katılan kariyeri. Bununla birlikte, hayranlar giderek Travis Fimmel ve karısı veya kız arkadaşı ile ilgileniyor. Ve eğer aktörün hayat arkadaşı henüz mevcut değilse, neden.

Aktör Travis Fimmel Biyografisi

Travis Fimmel 15 Temmuz 1979'da doğdu.Avustralya. Ailesinin sahibi ve sahibi olan şimdiye kadar ülkenin büyük şehirlerinden önemli bir mesafede bulunan bir süt çiftliği. Travis'e ek olarak, iki büyük kardeşi de ailenin yanında büyüdü. Çiftlikte çocukluk, çocukların neredeyse boş vakitlerini ayırdıkları ciddi bir çalışma ile ilişkilendirildi. Böylece okulda okumak bile arka plana geri döndü. Bununla birlikte, Travis futbolda büyük başarı gösterdi ve hatta gençlik Avustralya takımının takımına girmeyi başardı.

Başarılı bir spor kariyeri için umutgenç adamın yerli çiftliğinden Melbourne'a taşınmasının nedeni vardı, ancak travma Travis Fimmel'in profesyonel futbol eğitimine engel oldu. Aynı dönemde David Zeltser kentinde toplanıyor, David Zeltser sonradan genç bir erkeğin yöneticisi oluyor. Genç adamı başarılı bir model ve oyunculuk kariyeri yapabileceğine ikna ediyor ancak bunun için ABD'ye gitmek gerekiyor.

Travis Fimmel'in ilk başarılı projesi;bir adamı bir reklam kampanyasına katılmaya davet eden moda markası Calvin Klein ile sözleşme imzaladı. Ancak genç erkeğin ilk oyunculuk deneyimleri o kadar başarılı değildi. Böylece, Travis'in ana rolü oynadığı "Tarzan" dizisi, izleyiciler tarafından çok soğuk ve kısa süre sonra kapatıldı. Başlık rolüyle Patrick Swayze'yle daha başarılı bir "Canavar" bu aktörün hastalığı nedeniyle uzun sürmedi. Ana karakterin takım arkadaşı rolünde olan Travis yine işsiz kaldı.

Bununla birlikte, güzel bir figür ve delici gri gözlerle karizmatik Avustralyalı yönetmenleri ve üreticileri fark etti. Küçük roller Travis oldukça sık teklif edildi.

Aktörün gerçek zaferi,TV dizisi "Vikingler". Travis, Viking'in fatih liderleri Ragnar Lodbrock'un rolünü oynuyordu. İlk sezonunda 2012'de piyasaya sürülen seri son derece başarılıydı ve çok popülerdi. Travis Fimmel'in büyük filminde ciddi bir başlangıç, dünyaca ünlü bilgisayar oyununa dayanan "Warcraft" filminde Anduin Lothar'ın rolü oldu. Travis'in 2016'da çalıştığı bir başka önemli rolü - Stanislav "Kat" Katchinsky, E.M.'nin romanının uyarlamasında kullandı. "Değişiklik Yapılmadan Batı Cephesinde" Açıklama.

Travis Fimmel'in kişisel yaşamı ve ailesi

Aktörün kişisel yaşamı hakkında çok fazla şey bilinmiyor. Travis Fimmel'in evli olmadığından emin olabiliriz. Bir insanın çekimden çektiği zamandan bağımsız olarak, yalnız başına harcama yapmayı tercih ettiği zaman, çoğunlukla yerli çiftliğine gider. Orada, Travis Fimmel aileleriyle iletişim kurar, kardeşleri, ailelerini hala evlerini çalıştırmaya yardımcı olurlar.

Travis Fimmel'e verdiği röportajda, konuşmaonun kız arkadaşına gelir, o genellikle şakalar, onunkini bulamadığını söyler. Buna ek olarak, bazı yanıtlarında aktör, seçtiği kategoride olması gereken niteliklerin oldukça etkileyici bir listesini verir. Her kız böyle ciddi talepleri karşılayamaz.

ayrıca bkz
  • Travis Fimmel'in büyümesi ve diğer parametreleri
  • Travis Fimmel'in kişisel yaşamı
  • Yoğun bir program Charlize Theron: Dior'tan reklam çekimi ve GQ dergisi için bir fotoğraf çekimi

Böyle bir anlaşılabilirlik bile söylentilere yol açtıTravis Fimmel gey ya da mavi, ancak bu versiyon henüz doğrulanmamıştır, ancak adamın medeni hali değişmeden kalır ve yakında bekar kalanlarından ayrılma olasılığı düşüktür.

Travis Fimmel gençliğinde

Travis Fimmel reklamcılıkta Calvin Klein

The Vikingler dizisinde Travis Fimmel

Travis Fimmel film Warcraft'da

Travis Fimmel

Travis Fimmel'in iki büyük kardeşi var

oyuncu henüz sevgisini görmediğini söylüyor

oyuncu hala bekar

aktörün gey olduğuna dair söylentiler var