Lady Gaga, Nashville'deki bir konserde üç yeni şarkı sundu

Lady Gaga hayranları hevesle serbest bırakılmasını bekliyorlaryeni beşinci albüm Joanne, hangi yayın 21 Ekim'de planlanıyor. Hayranların yaratıcılığına olan ilgisini çekmek için şarkıcı bir açıklama tarihi beklememekle birlikte 3 yeni şarkı söylemek için karar aldı.

Konuklar Nashville'de bir sürpriz beklemektedirler.

5 Ekim'de Nashville'de bir konser düzenlendiBud Light Dalış Bar Turu turu. Etkinliğin konukları, Lady Gaga'nın daha önce sunduğu Perfect Illusion ve ayrıca Sinner's Prayer, Million Reasons ve A-Yo gibi üç yeni şarkıyı duyabiliyordu.

Bu arada, İnternet'te dinlenebilirler.Lady Gaga tarafından Facebook'ta yayınlanan konserden resmi video. 2 gün boyunca bu kompozisyonlar bir milyondan fazla puan aldı. Milyon Nedeni şarkısı da iTunes'da resmi olarak indirilebilir.

Şarkıcı, şarkılarının eşi benzeri görülmemiş bir heyecan yarattığını fark ettikten sonra, Twitter sayfasında şu kelimeleri yazarak hayranlarına döndü:

"Hepinize çok teşekkür ederim, şarkılarımı dinleyen vebenim performansıma baktı! Hepinizi çok seviyorum, hayal edebileceğinizden çok daha fazla. Benim çalışmalarımın bir kenara bırakmadığını bilmek çok önemliyken, ruhlarınıza bir cevap buluyor "dedi.
ayrıca bkz
  • Lady Gaga, ajan Christian Karino ile evlenecek.
  • müzikal "Bir Star Is Born" filme sonu onuruna bir partide Irina Shayk ve Bredli Kuper
  • Lady Gaga kendini utanç verici buldu: şarkıcı yalın bir leopar elbise giymişti!

Lady Gaga'nın fanlara olan ilgisi

Şarkıcı Nashville'deki bir konserde yeni şarkılar sunduktan sonra, bu kelimeleri kullanarak kitleye seslendi:

"Bu turdan gerçekten çok hoşlanıyorum. Hayranlarımı şarkı söylemeye bayılıyorum ve onları sahneden de görüyorum. Bu tür iletişim gerçek bir insan tecrübesidir. Yakında duyacağınız albümde, kişisel hayatımdaki olayları anlatan şarkılar var. Burada, baba ve kederine ilişkin kompozisyonlar, eski üyesi Taylor Kinney ile olan ilişkim ve genel olarak nereye gideceğim hakkında bilgi edineceksiniz. Joanne'ın beşinci albümü, ruhumun birçok sayfasını açığa vuracak. Çok açılacak "dedi.

Lady Gaga, Nashville'deki konserde

Lady Gaga yeni 3 yeni şarkı

Lady Gaga hayranlarına teşekkür etti