Madonna ve Lady Gaga skandalı arasındaki uzlaşmaz çelişkiler

Çağımızın iki pop kraliçesi ilişkiyi bulmaya devam ediyor. Bir sonraki röportajda oyuncu Lady Gaga Madonna'nın bahçesine bir taş attı. Marge'ın tepkisi ne olacak hala bilinmiyor!

Basın ve hayranlarınşarkıcıyı karşılaştırmak gibi. Ve bu "müsabakalarda" bir kazanan veya kaybeden olamaz. Hem Madonna hem de Lady Gaga olan her iki sanatçı da orijinal ve yetenekli ... Her biri kariyerinde çok şey kazandı ve sadık hayran kitlelerinin bir ordusu var, o halde neden tüm bu çatışmalar? Belki de daha fazla popülerlik uğruna ...

Yeni bir çatışma turu, Lady Gaga'nın en yeni röportajlarından biri tarafından tahrik edilebilir. Çirkin bir diva, 58 yaşındaki bir yıldıza nasıl kıyaslanabildiğini anlamadığını itiraf etti:

"Ben sadece şarkı söylemiyorum, onları besteliyorum. Çeşitli müzik aletlerine sahip olduğum için müzik yazabilirim. Eminim az insan, benim gibi stüdyoda saatler harcayarak çalışabilir! Lady Gaga - ve şair, yapımcı ve şarkıcı. "
İntihal mi tesadüf mü?

Madonna, zamanında, şunu hatırlattı:onun şarkısı Express Yourself büyük olasılıkla Lady Gaga'ya hit şarkı Born This Way'i yazarken ilham kaynağı olarak hizmet etti. Bu öyle mi?

Her iki popüler şarkıda klip izlemenizi ve sonuç çıkarmanız önerilir.

ayrıca bkz
  • Madonna hastanenin açılışı için para toplamak yardımcı
  • Tupac Shakur Madonna ile onların bölünmüş nedenini denilen
  • Madonna makyajsız yüzünü gösterdi

Müzik dükkânındaki bir meslektaşının eleştirilerine Madonna'nın tepkisini beklemek kalıyor. Muhtemelen şarkıcılar arasında gerçek bir çatışma patlak verecektir.

Lady Gaga gitar çalıyor

Lady Gaga bir kez daha Madonna'yı rahatsız etti

Şarkıcı sadece şarkı söylemekle kalmıyor aynı zamanda müzik yazıyor