Hayranları, Lady Gaga'nın son zamanlarda bir plastik cerrahi gerçekleştirdiğinden emin

Lady Gaga'nın televizyondaki son performansıX-Factor'ı göster, aktrisin hayranlarını endişelendirdi. Söylentiye göre süper yıldızı ciddi kozmetik işlemler nedeniyle yaptığı gibi görünmüyordu.

2016 Moda Ödülleri'nde şarkıcı

Yetenek gösterisinin İngiliz versiyonunda X-Factor LadyGaga, Million Reasons adlı şarkıyı canlı yayınladı. Seyircinin favorisi parlak olan internette göründükten sonra taraftarları sanatçının vokal yetenekleri hakkında değil, yüzünü konuşmaya başladı. Sosyal ağlarda, yalnızca sanatçının görünümünde değişiklikler yazıyorlar, ancak bu böyle mi?

Plastik ameliyat oldu mu?

Peki, bir operasyon var mıydı?

Maalesef size resimleri gösterebilirizbu gösteride yıldızın bir performansıyla yakın çekim yaparak onun görünümünü göz önünde bulundurmaya özen gösterin. Ancak, o müzikal numaradan bir video var. Lady Gaga'nın resmi yorumları henüz alınmadı.

5 Aralık 2016 arifesinde, yani X Factor UK'den sonra gerçek anlamda gerçekleştirilen, sanatçının yeni fotoğraflarıyla kendiniz ilgilenmenizi öneririz.

Lady Gaga'nın yüzünü karşılaştırın

Karşılaştırma için - Lady Gaga, 5 Aralık ve 22 Eylül 2016'da

The Fashion Awards 2016'daki fotoğraflar, hiç değişmediğini gösteriyor. Tüm yüz özellikleri aynı kaldı, sadece makyaj farklıydı ve şokun yıldızı daima farklıydı.

Teoriye karşı bir diğer önemli argümanLady Gaga'nın plastik cerrahisi, şu an son bir ay içinde sürekli olarak her iki günde bir kez, herkese açık bir şekilde göründü. Kız gerçekten bir plastik cerrahın bıçağına girmeye karar verirse ciddi bir rehabilitasyon dönemi geçirmesi gerekir.

Taraftarlar, Lady Gaga'nın plastik cerrahi yaptığı kararına vardı.

ayrıca bkz
  • Lady Gaga, ajan Christian Karino ile evlenecek.
  • müzikal "Bir Star Is Born" filme sonu onuruna bir partide Irina Shayk ve Bredli Kuper
  • Lady Gaga kendini utanç verici buldu: şarkıcı yalın bir leopar elbise giymişti!

Bundan yola çıkarak: Lady Gaga aynıdır ve hayranları bir hata yapmışlardır!