Lady Gaga, Super Bowl üreticileri ile kavga etti

Öyle görünüyor ki Lady Gaga, iki yıl üst üsteSuper Bowl'un performansıyla süslenmiş, artık bir spor müsabakasının davetlisi olarak davet edilmeyecektir. Herkesin sorumluluğu, olay gününün erken saatlerinde ortaya çıkan Super Bowl-2017'de Lady Gaga'nın katılımına karşı bir dilekçe değil, performansın ortaya çıkmasına neden olan skandal değil.

Gerçek bir yıldız

Houston'daki Lady Gaga'nın tutkulu konuşmasından sonraKuzey Amerika Ulusal Futbol Ligi final maçında, şarkıcının çalışmalarına kayıtsız olanlar da izleyiciler, sayılarını "aerobatik" olarak adlandırdılar; bu, Super Bowl tarihinin en iyileri. Ünlü yıldırıcı danslardan, büyüler büyülerinden, mükemmel vokallerden, parlak kostümlerden memnun kaldı. Bununla birlikte, bu şovun yıldıza ne kadar sinir olduğunu tahmin eden kişi az sayıdadır ...

pufla kuşu

Lady Gaga, Super Bowl-2017'de

Lady Gaga, Super Bowl-2017'de

Super Bowl

Büyük anlaşmazlıklar

Tabii ki özenli dinleyiciler şunu belirtmiştir:LGBT topluluğu hakkında bir cümle yer alan "Born This Way" şarkısından lezbiyen ya da transgender hakkında sözler kayboldu. Lady Gaga, gösterinin küratörleri ile müzakereye çalıştı ve şarkının orijinal metnini terk etmeye çalıştı ancak organizatörler, spor olayının cinsel azınlıkların eşitliği için kampanya için bir yer olmadığını tekrar ederek yenilmez kaldılar.

Super Bowl İlk yarı şovu | Lady Gaga "Born This Way" sözleri söylüyor

Ünlü sessizdi, şarkıyı istedikleri gibi söylüyordu,Ancak üreticilere hoş olmayan bir sürpriz hazırladı. Siyasi konuşmalar yasağı olmasına rağmen, Lady Gaga mevcut ABD başkanı Donald Trump'u yasaklamıştı. "This Land Is Your Land" isabetinde, kahramanı durdurmak için inşa edilen yüksek duvar hakkında şarkı söyledi. Bildiğiniz gibi, Trump, Meksika ile ABD arasında bir duvar inşa ediyor ve bestenin Berlin Duvarı'na atıf yapmasına rağmen, herkes bir ünlüün mesajını mükemmel bir şekilde anlamıştı.

Bu arazi senin topraklarında (Lady Gaga'nın Pepsi Zero Şeker Süper Kupası LI Halftime Show)

ayrıca bkz
  • Lady Gaga, ajan Christian Karino ile evlenecek.
  • müzikal "Bir Star Is Born" filme sonu onuruna bir partide Irina Shayk ve Bredli Kuper
  • Lady Gaga kendini utanç verici buldu: şarkıcı yalın bir leopar elbise giymişti!

Başkanın yönetimi, Super Bowl organizatörlerine yemin etti; sırayla olanlar, Gaga'nın onlara itaat ettiklerini söyledi. Şarkıcının kendisi, masum bir şekilde gözlerini çırparak, neyi yanlış yaptığı konusunda netleştirmemi istedi.