Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında

Cannes'daki yıldönümü 70. Film Festivali bitti,Kazananlar, 52 yaşındaki Monica Bellucci'nin lider olayından şaşkınlıkla çıkmayan kapanış töreninde hak ettiği ödülleri aldılar. Aktris yine meslektaşlarına öpüşerek kendini direndiremedi ve kendini ayıramadı.

Saf doğaçlama

Cannes Film Festivali'nin birçok kişiye açılmasıLüks Monica Bellucci'nin sahnedeki görünümünü, olayın hostes tarafından seçilen açık bir yaka çizgisi ve çıplak omuzlarıyla ve Fransız aktör Alex Lutz ile olan beklenmedik tutkulu öpücüğünü hatırlayın. Daha sonra Monica gazetecilere, bunun ruhunun akışı olduğunu ve onun yolunu kaybetmemesi ve onunla birlikte oynaması nedeniyle Alex'e teşekkür etti.

Alex Lutz ve Monica Bellucci

Alex Lutz ve Monica Bellucci

Lobzaniya, yarışma programının kapanışında

Bununla birlikte, öpücükler ve sarılmalar üzerine bu cömertlik üzerineKararsız Bellucci bitmedi. Golden Palms ödül töreninde, yarışmanın saygın jüri tarafından bu yıl başkanlığında İtalyan yönetmen Pedro Almodovar ve Fransız aktris Juliette Binoche şanslı olanlar oldu.

Monica Bellucci ve Pedro Almodovar'ın öpücüğü

Monica Bellucci ve Pedro Almodovar'ın öpücüğü

Monica Bellucci ve Juliette Binoche

Monica Bellucci ve Juliette Binoche

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı
  • Cannes Film Festivali 2017 açılışında Tutkulu öpücük Monica Bellucci

Olmaları için şanslı olanları onlardıyakışıklı güzelliği Monica, bu sefer hayal kırıklığına uğramadı ve muhteşem bir yarı saydam elbisesi Dolce & Gabbana'da izleyici önünde çıktı. İş arkadaşlarıyla birlikte yanan esmerin öpücükleri, tabii ki, Lutz'la yapılan ilk öpücük kadar şehvetle görünmedi, Festivaller Sarayı'nda toplananlar için sürpriz oldu.

Monica Bellucci'nin kapanış törenine liderlik etmek

Monica Bellucci'nin kapanış törenine liderlik etmek