David ve Victoria Beckham

David ve Victoria Beckham'ın birliği, yıldız çiftler arasında en güçlü ve en mutlu olanlardan biri olarak görülüyor. Yıllar geçtikçe, başkaları ile ideal bir ilişki gösterdiler.

Victoria ve David Beckham - bir aşk hikayesi

Victoria Adams ve David Beckham'ın romanı,1997. O zaman her iki eş de popüler olmuştu - Victoria, Spice Girls grubunda başarıyla seslendirdi, David futbol takımı "Manchester United" için oynadı. Toplantıları bir futbol maçında gerçekleşti. Victoria, Davut'a kendisine çok fazla şaşıran imza istemedi, ancak telefon numarasını bir bilet üzerine yazdı. Bu arada, hala devam ediyor. Ayrıca, popüler bir grubun solistiyle tanışmayı hayal etmesine rağmen, sadece kendini tanıtabilirdi. İlk görüşte sevgi patladı ve ilişkiler hızla gelişti.

Karşılaştıkları sonra Bir yıl sonra, yıldız nişan ilan ve kısa süre sonra evlendi.

Aşk hikayesi bugüne kadar devam ediyor - çift 2015'te düğünün 16. yıldönümünü kutlayacak.

Victoria Beckham ve David Beckham'ın düğün ve çocukları

Ciddi düğün Temmuz ayında gerçekleşti1999. David ve Victoria Beckham'ın düğünleri, Dublin kalelerinden birinde kraliyet ölçeğinde gerçekleşti. Şu anda David ve Victoria Beckham'ın 4 çocuğu var:

  • Evlilik zamanında Brooklyn olan bir oğlu vardı;
  • Üç yıl içinde ikinci bir çocuk da vardı - Romeo James;
  • Son Cruz, ailenin 2003 yılında yaşadığı krizden sonra doğdu. Çiftin yanlış anlaşılması, David'in yardımcısı Rebecca Luz'la ihanetine dair skandallarla ilgili söylentilerden kaynaklandı;
  • 2011'de Beckham, annesi gibi büyüleyici küçük bir kız olan Harper Seven'in kızı doğurdu.

David ve Victoria Beckham'dan kaç çocuğa sahip olacaklarını söyleyemezler. Yıldızlar beşinci bebeğe karşı değilken bunu söylüyorlar.

Victoria ve David Beckham'ın fotoğraf çekimleri sıklıklamoda magazinlerinin sayfalarında görünür - çift çok uyumlu görünüyor, aynı tarzda giyinmeyi ve kameraların önünde pozlamayı sever. Genellikle moda şovlarında Victoria ve David Beckham'ı çocuklar ile birlikte görebilirsiniz - popüler anne vokal kariyerinden ayrılmadı, aynı zamanda bir tasarımcı oldu.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Aile hayatının yılları için olan çift, birçok kez oldukavgalar, yanlış anlaşılmalar, ama çabucak ortaya çıkmaya, fili sinekten şişirmeye ve ilişkilerine dikkat etmeye çalışıyorlar. Anlaşmalardan biri, örneğin, yeniden düğün, düğün tarihli ikiz dövmeler ve kitabenin bitimi ile sona erdi: "Tekrar tekrar".

David ve Victoria Beckham1

David ve Victoria Beckham2

David ve Victoria Beckham3

David ve Victoria Beckham4

David ve Victoria Beckham5

David ve Victoria Beckham

David ve Victoria Beckham7

David ve Victoria Beckham

David ve Victoria Beckham