2015 yılında Monica Bellucci'nin kişisel yaşamı

İkinci Sophia Loren, İtalyan, oyuncu ve sadeceGüzel bir kadın Monica Bellucci Willy-nilly, ancak 2015'te, özel hayatının perdesini dünyaya anlatıyor. Tabii ki, meraklı halk her zaman en sevdiği erkeklerle çevrili olmasıyla ilgileniyordu. Özellikle bu konu, Bellucci-Kassel'in en güzel Avrupa çifti olan 2013'te ayrıldıktan sonra ortaya çıktı.

Şu an kiminle, 2015'te Monica Bellucci ile kimlerle bir araya geliyor?

Kocasıyla ayrıldıktan sonraAktris yaklaşık 18 yıldır (13 tanesi evli) birlikte, Monika'ya Azeri milyarder Telman Ismayilov'la ilişkisi vardı, o zaman bugün Daniel Craig'in bulunduğu yerde bulundu.

Monica Bellucci'nin kişisel hayatından haberler - 2015

Ancak Monica Bellucci, Craig ile sadece "007: SPECTRUM" çekimi sırasında bir ilişki içerisindedir. Filmde ölümcül bir güzelliğin rolünü oynuyor, James Bond kızı.

Buna ek olarak, kısa süre önce paparazziler,"PSG" ve "Barcelona" futbol maçında yıldız. Ünlülerin daha önce bu tür etkinliklere katılmadığını belirtmek gerekir. Bellucci, erkekler için ava çıkmaya başladı ya da oyuncularından gizlice görüştüğü söylentileri geldi. Doğru söylentiler söylentilerde kaldı.

ayrıca bkz
  • Cannes Film Festivali 2017 - kırmızı halı, açılış töreni, yıldız ve film festivali kıyafetler
  • Monica Bellucci'nin Cannes'daki yeni öpücüğü: Pedro Almodovar ve Juliette Binoche'nin manzaraları altında
  • Vincent Vincent Kassel'in sevgilisi Cannes'da olmadan serbest bırakıldı

Yeni ikinci yarısından bahsedecek olursakGerçek hayat, o zaman bu henüz beklenmiyor. Aktris'e göre, bugün için kendini tamamen kızlarına ve film endüstrisine adamıştır. Bu durumda, Monica hiç yalnızlıktan korkmadığına dikkat çekiyor: "Bana daha önce bilinmeyen daha fazla özgürlük verir. Yalnızlık, kurtuluş hissi verir. Sonuçta, tek bir kadın mutlaka mutlu ve özgür bir kadındır. Şu anda sahip olduğum en önemli şey iki büyüleyici kız".

2015 yılında monica Bellucci'nin kişisel yaşamı

2015 yılında Monica Bellucci'nin kişisel yaşamı

2015'te monica Bellucci'nin kişisel yaşamı

20154'te Monica Bellucci'nin kişisel yaşamı

2015 yılında Monica Bellucci'nin kişisel yaşamı 5

2015 yılında monica Bellucci'nin kişisel yaşamı

2015 yılında monica Bellucci'nin kişisel yaşamı

2015'de monica Bellucci'nin kişisel yaşamı

2015'de monica Bellucci'nin kişisel yaşamı