Büyük oğlu David Beckham ve Victoria Beckham

Zenginlerin de ağladığını söylemek şaşırtıcı değil. Evlilikleri dağılıyor, parçalanmayı planlıyor ve tüm bu travmatik deneyimler halka açılıyor.

Geçen gün David ve Victoria Beckham'ın aile birliği olduğu biliniyor - bu sadece bir gösteri.

Bazen eşlerden birinin evli olması oluraile birimini korumak için uzlaşmaya zorladı. futbol kariyerini Tamamlanan David bir kavşakta, o sadece bir sonraki ne yapacağına karar olamaz.

Son zamanlarda bir karar verdiler: Eski futbolcu Miami'ye gitmek istiyor ve orada bir futbol takımı kazanacak ve promosyona katılacak. Böyle bir yaşam durumu başarılı moda tasarımcısı Victoria'yi memnun etmez. Bir eş, kocasına bir egoist diyor ve sorumsuz davranmakla suçluyor.

Kariyer mi yoksa aile mi?

- Vicki moda sektöründe niş aldı,Buna ek olarak dört çocuğun geleceği konusunda endişe duyuyor. Çingene kampı gibi çocukları bir yerden bir yere taşımak istemiyor. Ve onun yeni yaşam koşullarına alışması zor olacak. Geçen gün eşler arasında bir skandal vardı ve eski bibliyoz gelemiyor "dedi.

Karısının iddia ettiği eski orta saha oyuncusu Real Madrid, çocuklarla uğraşmaktan rahatsız olduğunu söyledi. O bir erkek ve elini yeni bir tarla denemek istiyor.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Aslında bu hikayede hiçbir şey yokşaşırtıcı. Birçok yıldız ailede olduğu gibi, Beckhams da gerçek bir sevgi dolu çiftten daha fazla bir markadır. Birlikte standartlara uyma ve olumsuz kamuoyu korkusu gereği daha fazla tutuluyorlar.

David ve Victoria Beckham

David ve Victoria Beckham oğullarıyla

David Beckham ve kızı