biyografi Anne Hathaway

Anne Hathaway'in biyografisi karmaşık değildirdönüşler veya yüksek ses skandalları. Bu kız, Julia Roberts, Audrey Hepburn ve Judy Garland gibi aktrislerle karşılaştırıldığında hiçbir şeye değil, yetenekli oyunculuklarını ve olağandışı görünüşünü daha çok çekecektir.

Anne Hathaway çocukluğunda ve oyunculuk kariyerinde

Kız 12 Kasım 1982'de New York'ta Brooklyn bölgesinde doğdu. Anne Hathaway'in ailesi oyunculuk ortamıyla ilişkiliydi, annesi bir aktris ve babası bir avukattı.

Ann Hathaway'in ekrandaki ilk albümü 1999'da başladıdizisinde "Kendiniz olun". Bundan sonra, o birkaç yıl çeşitli filmler stüdyo "Disney" rol aldı. "Princess Diaries" ve Ann ilk bölümü döküm ilk büyük başarısını, hem de izleyiciler arasında ilk popülerlik getirdi. 2004 yılında devamının geldi "Acemi Prenses. The Royal Katılım" Hemen hemen tüm aktörler Enn Heteuey çalışmaları başarılı oldular ve iyi eleştirmenler tarafından değerlendirilir. O böyle "Rachel Evleniyor", "Dzheyn Ostin", "Brokeback Dağı", "Şeytan Prada Giyer olarak filmlerde oynadığı" ve zekice filmde kedi kadının rolünü canlandırdı "The Dark Knight Rises".

Fakat ona verilen en büyük başarı müzikalde bir rol oynamıştır.Victor Hugo'nun aynı adlı romanı üzerine "Les Miserables". Anne, içinde Fantina rolünü oynadı ve kendisine Altın Küre, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar, BFTA ödülü ve ABD Screen Actors Guild'ı seçti.

Anne Hathaway'in kişisel hayatını

Yaklaşık 5 yıldır Anne Hathaway ile bir ilişki içindeİtalyan işadamı Rafaello Follieri. Ancak, dolandırıcılık ve para zimmetine geçirilmekten tutuklandı. Anne de bu skandala karıştı, ancak davada yalnızca tanık olarak geçti ve açıklama ona sunulmadı.

ayrıca bkz
  • Odri Hepbern kıyasla patlama ile Emily Ratazhkovski
  • Dzhuliyu Roberts pantolon olmadan yakalanan
  • Dzhuliya Roberts Ellen DeGeneres Show ikizler çift Clooney yükselterek konusunda tavsiye verdi

Bundan sonra Ann, tasarımcı ile ilişkiye başladımücevher adamı Shulman. 2012'de çift evlendi. Anne Hathaway'in özel hayatı, bir çift çocuğun olmaması yüzünden gölgeleniyor. Son zamanlarda aktris doğal olarak hamile olmak için umutsuz olduğunu ve o ve kocası zaten bir çocuğun evlat edinilmesi için seçenekler arıyor raporlar vardı.

Anne Hathaway 12 Kasım 1982'de doğdu.

Anne Hathaway genellikle Audrey Hepburn ile karşılaştırılır

Ann Hathaway ilk filmlerinden birinde prenses olarak nasıl

Ann Hathaway'in sinema ödülleri var

Fantini'nin The Les Miserables adlı filmdeki rolü, aktris Oscar'ı getirdi.

Dişi bir kedi olarak Anne Hathaway

Aktris Anne Hathaway

Anne Hathaway kocasıyla

Anne Hathaway