Victoria Beckham ve David Beckham

David Beckham, kıskanılacak bir ısrarlılıkla, Victoria'ya ithaf edilen tüm yeni çizimleri vücuda koyuyor; aksine, sevgisini simgeleyen dövmeyi azaltıyor.

Evlilikte yaşanan sorunlar

Gazeteciler alarm sesi duyuyorlar. David ve Victoria arasındaki tartışmaların yakın tarihli haberlerinden sonra, eski şarkıcı, dolaylı olarak da olsa, kocasıyla olan ilişkilerdeki kriz hakkında bilgi teyit eder.

Kötü diller, eski "biberler" in alkol bağımlısı olduğunu ve Beckham'ın eşi şaşkına çevirmesinden ve çocuk yetiştirmesinden bıktığını iddia ediyor.

Kayıp Dövmeler

Eylül ortasında, sırtında dikey bir dövme çıkardı, o da göstermeyi seviyordu. İbranice kitabesi "Ben sevdiklerime aitim, sevgilim de bana aittir."

Artık aristokrat bilek, eski bir futbol oyuncusu ile düğün şerefine yapılan "Sonsuza dek birlikte, sonsuza kadar birlikte" resmi ile süslenmiyor.

Victoria bilek figürünü kaybetti

Beckham dövmeyi "Birlikte, Sonsuza Kadar, Sonsuza dek" indirdi

Yakın zamana kadar, eli şuna benziyordu.

Bir eşe aşkın tanınması

Eski şarkıcı İbranice dikey yazıt kaldırdı

Bu arada Beckham, "Rosh" unvanıyla yeni dövmeler uyguluyor.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Victoria'nın Açıklamaları

Yıldızın kendisi hayranlarını sakinleştiriyor nedenleriDavid'le olan boşanma için. Victoria dövmeyi kaldırdığını söyledi, çünkü şu anki statüsüne uymuyor. Moda endüstrisindeki meslektaşlarının onu daha ciddiye almasını istiyor.

Alkol ile eski "biber" sorunları

David ailenden bıktı

Victoria ünlü bir moda tasarımcısı olmayı istiyor