Audrey Tautou'nun kişisel hayatını

Hayranlar her zaman ayrıntıları dört gözle bekliyorlarözel hayatı, kocası ve çocukları yetenekli Fransız aktris Odri Totu, ancak bir ünlü hakkında başkaları ile paylaşmaya hazır değil. Audrey böyle şeyler yayılması değmez olduğuna inanmaktadır.

Aktris kendini şöyle yorumluyor: "Çok fazla söylemekten korkuyorum, bu konuda hiç konuşmuyorum! Kadın dergileri için çok kötü bir müşteriyim. Aktristlerle yapılan röportajları okuduğumuzda rolüyle ilgili nasıl konuşacağına pek ilgi duymuyoruz. Hayatının en gizli sırlarını, ailesini, kocasını ve çocuklarını keşfetmeyi bekliyoruz ... Okurum olarak şunu da biliyorum: Bu konuyla ilgileniyorum. Ancak benim durumumda uzun zamandır tartışacak bir şey yok "dedi.

Audrey Toth hamile mi

Yuvarlak göbek ve biraz yorgun yüz - bu, aktrisin muhtemel gebeliği hakkında söylentilerin doğuşu için yeterliydi.

Son zamanlarda şebeke eklem hakkında bilgi sahibiOdri'nin arkadaşıyla yaptığı akşam yemeği. Bilgilendiriciler kadının yuvarlak göbeğine dikkat çekmeye başlamışlardı. Şahitlerin bir tanesi bile kızarmış ekmek sırasında bir bardak suyunu bir bardak suya çevirdiğini söylüyordu.

Elbette, oyuncu hala sessiz ve ajanları Audrey Tautou'nun kişisel hayatında yorum yapmadığını söyledi. Bunun doğru olup olmadığını anlamamız için sadece birkaç ay beklemek zorundaydık.

Audrey Totu onun gizli aşığıyla nişan almış mıydı?

Audrey'in güzelliği hala buluştu muAşkın Fransız ve İngiliz gazeteleri, seçilen ünlü hakkında en azından bazı bilgiler edinmek için yollarını kaybediyorlardı. 2013'te neredeyse 10 yıldır kabul etmediği Psychologies dergisi ile yaptığı röportajda yıldız şöyle dedi: "Sanırım şimdi hayatımda bir çeşit denge yolunda" dedi. Ve bu inanılmaz derecede ilginç herkese daha fazla. Haziran 2014'te oyuncu, Michel Gondry'nin aktörün rol aldığı "Köpük Günleri" adlı filmini sunmak için Londra'ya gitti. Yayınevlerinden birine röportaj yaparken gazeteci parmağında bir yüzüğü fark etti ve tereddüt etmeden katılımın olup olmadığını sordu. Hangi Audrey'ye şöyle cevap verdi: "Bilmiyorum! Bu yeterli mi? .. "

ayrıca bkz
  • Tek bir çatı altında iki güzellik: Stella Maxwell, Kristen Stewart'a taşındı
  • Kardeş Kardashian'ın kocası komadan ayrıldı.
  • Hilary Duff ve eski kocası oğlu Luke'u onurlandıran bir parti düzenledi

Unutmayın ki aktris kariyeri boyuncaGüvenilir olarak yalnızca Audrey Tautou ve Mathieu Shedid arasındaki ilişkiden bahsedilir. İlişkileri 2006 ile 2008 yılları arasında sürdü. Evlilik sonucuna varamadılar, çünkü aktris çoğu Fransız kadını gibi evlilik kurumuna inanmıyor.

Audrey Tautou büyüleyici görünüyor

Audrey Tautou hayatta

Şık Audrey Tothou

Audrey Tautou, Coco Chanel olarak

Audrey Tautou, Pena Days filminin setinde

Audrey Totu başrolünde üstsüz

Audrey Tautou 65. Berlinale Film Festivali'nin açılışında

Audrey Tautou ve Tom Hanks

Audrey Tautou ve Mathieu Shedid