Victoria Beckham kızının balerin olmasını istiyor

Genç yaştan Victoria Beckham, gelişmeye karar verdi4 yaşındaki kızı Harper'in yeteneği. Star mumyası, düşündükten sonra, baleyi ona vererek, ince bir figürün ve güzel bir duruşun oluşmasına katkıda bulundu.

Küçük balerin

Harper aylardır dans ediyor. Victoria'ya göre, kızının bir yeteneği var ve bu tür doğal sanatta ilk başarılarını sergiliyor.

Eski solist Spice Girls, küçük prensesi ile gurur duyuyor ve Harper'in Instagram anlık görüntüsünde, bir bale sınıfında yaptığı sayfasında yer alıyor.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Eğitim hataları

Ancak, birçoğu yıldızın yanlış olduğuna inanıyorKız büyüyor. Temel eleştiri, 4 yaşındaki bir kızın hala bir emzik ile yürür olmasıdır. Uzmanlar tarafından bile bunun yetişkin bir çocuk için kötü bir alışkanlık olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Harper, ısırıkla ilgili ciddi sorunlara neden olabilir, diş hekimlerini söyler.

Aynı zamanda, küçük bir fashionista da annesiyle salonda geziyor ve yetişkin bir manikür yapıyor.

David Beckham kızının yetiştirilmesine müdahale etmez,Ancak "muhteşem bir deneyim" olarak nitelendiren şeyi aramayı çok seviyor ve şımartıyor. Ünlü bir futbolcu, kızın onun için eğitiminin "evrensel" olduğunu tekrar tekrar itiraf etmiştir. Ancak üç oğluyla ne yapacağını çok iyi bilir.

 Harper bale sınıfında

Daha önce kız piyanoyu hak etmişti

4 yaşındaki bir bebek yetişkin bir manikürde

Harper bir emzik ile yürür

David Beckham, kızının kendisine "uzay" eğitimi verdiğini itiraf ediyor

Futbolcu bebeğini seviyor