Viktoriya Bekhem onun özel araba satan

Ünlü şarkıcı ve tasarımcı Victoria Beckham2012'de Range Rover Evoque'nin yüzü oldu. Ardından trendsetter, bu markanın seçkin bir otomobiline sahip oldu. Bu arabaların dünyasında Victoria'nın iç tasarıma konfor ve stil vizyonu getirdiği gerçeğinden sadece 200 parça var.

Araba babası tarafından satılıyor

Çok uzun süre önce site AutoTrader ortaya çıktıSeçkin bir otomobil Victoria Beckham'ın satış ilan edilmesi. Yaklaşık üç yıl boyunca yolculuğa çıkmış ve artık arabayla birlikte yer alması gerektiğine karar vermiştir. Araba babası tarafından satılır: bir alıcı arayan biriyle iletişim kurar ve bir ihtiyaç varsa onu gösterir. Range Rover için almak istediğim fiyat hemen 60.000 £ idi, ancak son zamanlarda 55.000'e düştü.

Satış Görevlileri Müdürü Nick Horwood, kim kimdir?Gelecekteki anlaşmayı denetlemekle görevli olan röportajında ​​şunları söyledi: "Bu otomobilin bir sahibi var - Victoria Beckham. Üzerine yaklaşık üç yıl geçti, ama geçen sefer araba gereksizdi. Bu, ünlü şarkıcının eskizlerine göre yapılmış bir tasarıma sahip seçkin bir modeldir. "

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Victoria Beckham, bir röportajda, satışları doğruladı

Basın satıştan haberdar olduktan sonraRange Rover, şarkıcı kısa bir görüşme yaptı ve eylemlerini açıkladı. "Bu arabayı satıyorum, çünkü David'in onu sürdüreceğini düşünüyordu, ama maalesef bu olmaz. Gerçekten özel ve benim için bu araba çok gurur verici. Bu, iç ve bazı vücut unsurlarının eskizlere göre tamamen yapıldığı ilk arabam. Bu Range Rover benim kişiliğimi yansıtıyor ve umarım yakında yeni bir sahibi bulur "dedi.

Victoria Beckham yüz Range Rover Evoque

Victoria araba

Satış ilanı

Sadece 200 tane araba var.

Araba iç bölmesi

Tasarım şahsen şarkıcı tarafından geliştirildi.

Şimdi kimse araba kullanmıyor

Bu araba Victoria'nın gurur kaynağıdır.

Victoria Beckham