Bu Viktorii Bekhem diyetin sırrı ortaya çıkardı!

Ağdaki diğer gün, süper düşünceli sınıftan gizliliği kaldırıldıyemek Victoria Beckham. Bu seküler aslan, bir moda tasarımcısı olarak başarılı bir kariyer oluşturmakla kalmaz aynı zamanda kendi şık imparatorluğunu etkin bir şekilde idare eder, aynı zamanda aşırı kilolu bir gram olmadan harika bir figürle izleyici şaşkınlığını yaşar!

Posh Spice bu nasıl başarılı oluyor? Bu, eski biberli Wolfgang Pak'ın kişisel şefi tarafından söylendi. Ona göre, dört çocuğun 41 yaşındaki annesinin uyum sırrı basittir - pratik olarak yalnızca meyve ve sebze yiyor! Yakın zamana kadar, Bayan Beckham et ve balık yedi ... ama şimdi masası sadece sebze yemeği.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı
Doğru beslenme mi yoksa mani olmaktan korkma mı?

Ve yine, bu kadın ne yiyor? Un, uzun süre yağlı ve tatlı diyetini bıraktı. Ve Victoria, bir çift için pişirilmiş sebzeleri yemeyi tercih ediyor. Bununla birlikte, bu bayan küçük bir zayıflığa sahiptir - kırmızı şarap.

Tasarımcının en sevdiği tabakın ıspanak olduğunu belirtmek gerekir. Her seferinde günde üç kez yemeye hazırdır. Evet, böyle bir diyetle, büyük bir arıza bile olsa, imkânsızdır ...

Victoria Beckham ıspanağının en sevdiği yemek

 Kişisel aşçı, Pash Spice'in gizli diyetiyle ilgili söyledi.

Beckham kendine bir bardak kırmızı iyi şaraptan vazgeçemez

Eski biberli diyet neredeyse aynı sebzedir

Victoria anoreksiya var mı yoksa sadece başarısız bir atış mı

Böyle bir diyetten açlık ile şişmediğiniz sürece iyi edemezsiniz