Victoria ve David Beckham kendileri için romantik bir akşam yemeği hazırladılar

Beckham yıldızı çift yine vurdubasının sayfaları. Ancak, bu kez malın bölünmesi ve olası bir boşanma değil romantik bir akşam yemeği oldu. Dün Victoria ve David, Malibu'da Nobu restoranında görüldü, burada suşi yiyip şampanya içtiler.

Yıldız çift çok mutluydu

Son zamanlarda, Victoria ve David nadiren mümkündürbirlikte halkla buluşmaktı. Eğer halka arz edilirlerse, çocukları eşlik ettiler. Bununla birlikte, dün David ve Victoria küçük Beckhams'sız bir restoranda yemek yedi. Giymiş yıldızlar her zamankinden daha fazla: kot pantolon ve tişörtler, ancak Victoria başında da kar-beyaz bir şapka vardı. Şampanya içmenin neden halka açık bir yerde, sadece iyi bir ruh hali ya da bir tür fırsatta olduğunu söylemek zordu, ancak restoran çalışanlarına göre çift çok mutluydu. Paparazzi, artık halkdaki Beckham ailesinin birbirleri için herhangi bir his göstermediği gerçeği ve Nobu yemeği bir kez daha bunu onayladı. Kurumu herhangi bir kucaklardan veya diğer hassasiyet ifadelerinden ayrıldığında diğerleri görmedi. Çift arabaya bindi ve fotoğrafçılara elveda sallayarak hızla bilinmeyen bir yön verdi.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Boşanma olmaz mı?

En son olarak, basın şunu söylemeye başladı:Yıldızların ticari markalarının kontrolü ve mülkün satışı konulu bölüm - boşanma adımları, ancak iki Beckham'ın resmi temsilcisi bu bilgiyi reddetti. Bunun sadece bir muhasebe meselesi olduğunu ve boşanma konusundaki saçmalıkları icat eden kişinin halüsinojenik ilaçlar aldığını ve o da gerçekliğe dönmesi gerektiğini söyledi.

Victoria ve David Beckham

Starry couple, akşam yemeği için acele ediyor

Victoria kocasını bekliyor

Yıldızlar bir şeyler hakkında endişeli

Birçok soruyu çözmek gereklidir

Victoria önce arabaya ulaştı.

David direksiyonun arkasına almak için çabaladı

Victoria başkalarına salladı

Beckhams restorandan çıktı