David Beckham, Victoria'daki doğum günlerinde Victoria'yı tebrik etti

David ve Victoria Beckham arasındaki ilişki üzerineBir sürü söylenti var. Birisi, kamuya açık tuttuğunu söylüyor çünkü Aşkı geçti, daha hızlı boşanmak için mülk bölmek, ancak tüm bu spekülasyonlar henüz doğrulanmadı. Geçen gün David Beckham karısına karşı gerçek tutumunu başkalarına gösterdi.

Birçoğunun kalbini kazanan bir resim

42 yıldönümünde Instagram'deki sayfasındaVictoria, kocası çok romantik bir resim yayınladı. Çifti tasvir ediyordu ve üstünde yazıt vardı: "Daha çok seviyorum" Bunun yanında güzel bir imza fotoğrafa çıktı: "Bu güzel ve şık kadını doğum gününde tebrik etmek istiyorum. Bu gün senin için harika olsun. Bebekler ve çocuklar sizi memnun edelim, çünkü kocanızla büyüleyici çocuklarınızın sizi sevindiklerinden ve sizi yağmalamayı hakediyorsunuz. 42. yılda, çok şey başarabildiniz, ancak eminim ki bunun başlangıç ​​noktasıdır. Sevgili Mutlu Yıllar, sizi kucaklıyor ve sizi çok seviyoruz. "

Şu anda olan doğum günün kızıLos Angeles'daki kızı daha mütevazıydı ve şunlara yanıt olarak yazdı: "Benim güzel kocam ve harika çocuklarımıza bu gün muhteşem bir peri masalı yapabildiklerinden dolayı minnettarım. Bunun için sana minnettarım. Ben sizi kucaklıyorum ve sizi çok seviyorum. " Böyle bir manevi yazıttan sonra moda tasarımcısı, fotoğrafını yayınlamama kararı aldı ancak kızının fotoğrafı. Victoria'nın hayranları fark ettikçe, çok eğlenceli olduğu ortaya çıktı, çünkü resmin büyük kitabı, elleri ve ayakları yanında kız başka hiçbir şey göremedi. Fotoğraf şöyle imzalanmıştı: "Harper'in hikayelerinin zamanı geldi."

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Chet Beckham - rol modeli

David Beckham ve Victoria Adams düğüm bağladılar1999'da evlilikleri, ilk oğlu Brooklyn'in doğumundan 4 ay sonra. Bundan sonra, üç kez anne babaya dönüştü: 2002'de Romeo 2005'te Cruz olarak doğdu ve 2011'de ailede Harper adında bir kız vardı.

Şu anda, Victoria Beckham birgünümüzün en ünlü tasarımcılarından biridir ve çalışmak için çok zaman ayırır. David futbol oyuncusu olarak mesleğini bitirdi ve şimdi karısına yardım ederek 4 çocuğa çok zaman harcıyor.

David'in Victoria için kutlaması

Harper Beckham

Victoria ve David Beckham insanların hislerini çok nadiren gösteriyor

Victoria ve David Beckham bazen kendilerini ellerinde tutuyorlar

Victoria aileyi yönetmeye hazır

Beckham ailesi