Nasıl Devida Bekhema 41 doğum günü tebrik etmek?

Daha yakın zamanlarda bir futbol yıldızı ve yaklaşıkAile babası David Beckham 41. doğum gününü kutladı. Bu futbolcu tatilini bir aile çevresi ve yakın arkadaşlarıyla kutladı ve nasıl geçtiğini gösteren resimler internette göründü.

David aile ve arkadaşlardan tebrik aldı

En son olarak, Victoria Beckham 42. yaşını kutladıDoğum günü ve ardından kocası doğum gününü kutlayan kızın sosyal paylaşım ağında tatilinde tebrik etti. Victoria ve çocuklar, David'le birlikte fotoğraf yükleyerek ve eşine ve babasına selamlama dokunuşuyla yazı yazarak aynı yol izlemeye karar verdiler. "Doğum gününüz için tebrikler! Sen en güzel baba ve en muhteşem kocamsın. Sadece sana tapıyoruz! "- Victoria, Instagram'daki sayfasında yazdı. Bundan hemen sonra, oğlu ve babasının çok ilginç bir fotoğrafından sonra çıkan Brooklyn'in en büyük oğlu bir tebrik aldı: "Baba, Mutlu Yıllar! Çok mutluyum, çünkü kahramanımı ve modelimi babanın fiyat artışı için arayabilirim. Seni çok seviyorum. " Bu iki tebrik doğum gününün en yakın arkadaşı David Gardner, damat Liv Tyler ile birleştirildi: "Mutlu yıllar dostum!"

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Oda hediye ve toplarla doluydu

Beckham'ın doğum gününü kutlayan Victoria'da çocukluOdaları toplar, şenlikli çelenkler ve bayraklarla süsledi. Sabahtan beri doğum günü çocuğu hediye etmeye başladı ve akşam saatlerinde oda doğum gününe gönderilen farklı paketlerle dolduruldu. Onlarla oldu ve yakalandı ve David ve ertesi gün internette yayınlanan resim, futbolcunun pek çok taraftarının kalbini kazandı. Bu güzel fotoğraftan sonra bir tanesi web üzerinde daha ortaya çıktı: David tırtıllı bir pasta ile temsil edildi. 4 mum takıldı ve biraz ilerledikçe, dört çocuğa işaret etti: Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper. Bu resimden sonra Beckham şu sözleri yazdı: "Doğum günüm böyle bitti. Beni kutlayan ve bu muhteşem gün benimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ederim. "

Brooklyn ayrıca David'i tebrik etti

David Beckham ve Dave Gardner

David doğum gününü gerçekten çok sevdi

Doğum gününe çok hediye verildi.

Arkadaşlar dört Beckham'ın kalbiyle süslenmiş bir fotoğrafı yayınladı

Ben doğum günüm kutlamayı bitirdim